Tijdens deze week worden door het hele land activiteiten georganiseerd voor jonge mantelzorgers, maar ook voor professionals die met deze doelgroep te maken hebben. t/m 7 juni
Activiteitencentrum Lauwersnest is het ideale startpunt voor een bezoek aan Nationaal park Lauwersmeer. Geopend op woensdag, zaterdag en zondag van 11.00 – 17.00 uur.
We gaan op zoek naar waterdiertjes uit de sloot.
Eenmaal per jaar is het 4 dagen groot feest in het gezellige vissersdorp Zoutkamp. Het hele dorp is tijdens deze dagen in een feestelijke stemming. Dit traditionele visserijfeest wordt voor zover bekend al gevierd vanaf de 16e eeuw. t/m 6 juni
Een weekend waarin de KNVB met heel Nederland het amateurvoetbal viert en voetbalverenigingen hun poorten open te zetten
Het leukste en gezelligste (open) Pinkster toernooi van het Noorden.
Ralph de Jongh is een Nederlands blueszanger, componist en gitarist. Hij brengt zijn muziek in eigen beheer uit. De houten klompen die hij als percussie-instrument gebruikt worden gezien als zijn handelsmerk
De Pinksterspeurtocht ‘In vuur en vlam’ kun je op 4, 5 of 6 juni lopen met je eigen (groot)ouders/ verzorgers tijdens de openingstijden van Feest van de Geest vanuit de Dorpskerk of de Gastkerk (tussen 13:00 en 17:00).
Elke zaterdag in juni en juli. mmv Hans Nomen . Iedereen kan zo even binnenlopen om te genieten van de veelzijdige orgelklanken.
Met op maandag Vlaggetjesdag waar het publiek zich kan vergapen aan zo’n 25 met vlaggetjes versierde aangemeerde garnalenvissersboten.
Iedere zondagmiddag een wandeling met na afloop koffie of thee. Opgave niet nodig.
Ontdekken waar de melk vandaan komt, hoe een échte boerderij eruit ziet en je uitleven op de boerenstormbaan?
Er zijn rondleidingen in het museum Bernardushof en in de voormalig ziekenzaal van het voomalige Klooster en aan het eind is er een optreden van een Gregoriaans koor.
Maximaal 18 teams. Het is daarom belangrijk om zo snel mogelijk een team op te geven. ( voor 21 mei!) Vol = vol. Ook op 9 juni
Stut-en-Steun is er voor iedereen die te maken heeft met de gevolgen van mijnbouwactiviteiten in Groningen. Elke dinsdag
Na twee coronajaren eindelijk weer een echte Buitenspeeldag! Dit is dé middag waarop we vieren wat zo belangrijk is: buitenspelen! We maken dan (samen met jou) van Nederland één grote speelplek.
Lekker luisteren en spelen. De meeste kinderen zijn dol op voorgelezen worden.
Wedstrijden 1e klasse. Ello Sterenborg Bokaal Fierljepvereniging Grijpskerk is de enige fierljepvereniging in de provincie Groningen!
Wedstrijden 3e klasse. Fierljepvereniging Grijpskerk is de enige fierljepvereniging in de provincie Groningen!
De vierde editie van dit muziekevenement. Podia gevuld met gevestigde jazz-ensembles en jong talent.
Pagina