Herdenkingsplechtigheid; kranslegging bij het monument.
Vandaag wordt vrijheid gevierd, misschien nu wel belangrijker dan ooit! Hang de vlag op 5 mei in top.
Dauwtrappen! Gezellig erop uit.
Ga mee vogels kijken in de Nationale Vogelweek en er gaat een wereld voor je open. t/m 19 mei
Deze dag valt ieder jaar op de tweede zaterdag in mei en wordt georganiseerd door de World Fair Trade Organisation (WFTO).
Traditiegetrouw op moederdag,organiseren we deze hardloopwedstrijd door het prachtig natuurgebied van Middag Humsterland. 10K - 5K - Kidsrun
Ontbijtje op bed, bloemen en meer!
Landgoedlogies Pabema is een luxe logiesgelegenheid in historisch erfgoed. Het is gevestigd in een geheel omgrachte kop-hals-romp boerderij met een 20.000 m2 grote neo-classicistische tuin. Het is een oase van rust midden in het Groningse Westerkwartier-landschap. De boerderijbewoners bieden de gelegenheid om van dit landgoed en omgeving te genieten.