Een jaarlijks evenement. Heerlijk dwalen door tuinen en ideeën opdoen voor je eigen tuin! Ook op 22 juni
Op zaterdag 21 juni – in de Feestweek – organiseert Ondernemend Grijpskerk een Open Bedrijvendag.
‘De Bouw maakt het’ is al sinds 2006 actief ? 'De Bouw maakt het' is dé imagocampagne van Bouwend Nederland. Hiermee laat de bedrijfstak trots projecten in de bouw- en infrasector zien.
Tafels van Hoop Zuidhorn besteedt samen met Pand 10A (de Buurthuiskamer) aandacht aan Wereldvluchtelingendag 2025. Er zijn muziekoptredens, hapjes gemaakt door statushouders, is er kippensoep en bakken vrijwilligers van pand 10A pannenkoeken.
kinderen
Met een opblaasbaar object van een schans af glijden en dan zo snel mogelijk de bel zien te luiden.
Een spektakel op het water, waar de deelnemers zeker een nat pak gaan halen! Leuk om naar te kijken, maar ook leuk om aan mee te doen!
Elke zaterdag in juni en juli. Iedereen kan zo even binnenlopen om te genieten van de veelzijdige orgelklanken.
Dit jaar zal de feestweek in Noordhorn worden afgesloten met een feestelijke tentdienst. Op zondag 22 juni bent u van harte welkom om vanaf 11.00 uur samen te komen in de feesttent achter De Dörpsstee (het dorpshuis) voor een interkerkelijke ochtenddienst.Iedereen – gelovig of nieuwsgierig – is van harte welkom om deze bijzondere afsluiting van de feestweek bij te wonen. Kom en beleef het mee: een moment van bezinning, ontmoeting en muziek, in een open en feestelijke sfeer.
Kaboutervoetbal voor 4 & 5 jarigen wordt gegeven op veld 2 van vv Zuidhorn. De trainingen starten om 16:00 uur en duren uiterlijk tot 17:00 uur.
De toegang is GRATIS. Er is ook kindervermaak en een ponyrace. Er worden acht koersen gelopen met elk maximaal tien paarden. De baan rond het voetbalveld is 750 meter lang en per koers worden drie rondjes gereden. Baan open vanaf 15.00 uur. Eetplein, Mini draverij, Kindervermaak, Schminken, Ponyritjes*, Draaimolen*, Overdekte publiek accommodatie
Wethouder Bert Nederveen verricht de opening van de eerste Huiskamer ROZE 50+ in het Westerkwartier. Een plek waar LHBTI-senioren elkaar kunnen ontmoeten met een kop thee, koffie en gezelligheid. Elke laatste vrijdag van de maand.
Elke laatste vrijdag. Grand Vinyl Café! DJ Marc draait de hele avond lang-speelplaten. Lekker groovy met blues, jazz, en gospel. Kom je ook mijmeren en zwijmelen met een lekker drankje? Je avond is gemaakt
Op vrijdag 27 juni organiseert de Dobbelhoek een volgende spelletjesavond. Vanaf 19.00uur openen de deuren om samen de leukste spelletjes te spelen.
Fierljepvereniging Grijpskerk is de enige fierljepvereniging in de provincie Groningen! 13:00 3e klasse, 15:30 2e klasse, 19:00 1e klasse
Ben jij klaar voor zon, zand en sportieve actie?
Doe mee aan ons Beachvolleybal Toernooi en beleef een dag vol fun, competitie en gezelligheid!
Van de mensen en bedrijven die in Visvliet waren zijn nog vele dingen bewaard gebleven en te zien in de Oudheidkamer. Het pand is ingericht zoals het vroeger was, met bedsteden en een kelder waarin de weckpotten nog staan.
Elke zaterdag in juni en juli. Iedereen kan zo even binnenlopen om te genieten van de veelzijdige orgelklanken.
Kaboutervoetbal voor 4 & 5 jarigen wordt gegeven op veld 2 van vv Zuidhorn. De trainingen starten om 16:00 uur en duren uiterlijk tot 17:00 uur.
Zwemvierdaagse Zwembad 'de Griffioen' De zwem4daagse is er voor een ieder die tenminste in het bezit is van een A-diploma. t/m 4 juli
Pagina