Op sfeervolle plekken in het dorp – Museum Wierdenland, het veldje bij de haven en de kerk op de wierde – treden in een speciaal middag- en avondprogramma uiteenlopende artiesten op.
12e editie van De ENIGE & ECHTE Neil Young fandag in o.a. Nederland, België voor de ECHTE Neil Young fan !
Een vrolijke muzikale familievoorstelling (van 8-88 jaar) waarin 3 generaties kennismaken met de muziek uit hun tijd. Brugkassers gaan zonder begeleiding kamperen en verzorgen een bonte avond met veel zang en dans uit verschillende tijden. Zo aanstekelijk dat de bezoekers waarschijnlijk niet stil op hun stoelen kunnen blijven zitten. Voorstelling om 15.00 en om 19.00 uur
“Laat je meevoeren in een unieke luisterervaring waarin Marlene zingt over de magie van het noorden en waar het aardse Gronings naadloos aansluit op de hedendaagse indiefolk/pop.”
Een feestelijke en inspirerende gezinsdienst in de kerk aan de Methardusstraat 19 in Munnekezijl.
De pahadhaden op de Lahahanen in vooruit met flinke pas
Met stralend oog en blijde zin
En goed gevulde tas ... T/m 22 mei
Kaboutervoetbal voor 4 & 5 jarigen wordt gegeven op veld 2 van vv Zuidhorn. De trainingen starten om 16:00 uur en duren uiterlijk tot 17:00 uur.
Maakplaats is een ontmoetingsplek voor mensen die hun kapotte spullen niet zomaar weg willen doen, maar samen gaan repareren.
Inwoners en geïnteresseerden zijn van harte welkom de vergaderingen bij te wonen. De livestream, de volledige agenda en de te bespreken stukken voor deze vergadering zijn digitaal te bekijken.
Nabij Rijksstraatweg 1 wordt deze demonstratie gegeven.
Het festival richt zich op vijf belangrijke duurzaamheidsthema’s: afval, biodiversiteit, duurzaam wonen, duurzame mobiliteit en voedsel. Per thema vertellen verschillende organisaties over hun bijdrage aan een duurzamer Westerkwartier en delen ze welke kleine en grote stappen u zelf kunt zetten. Want elke stap helpt.
Vind rust, laat je gedachten stilvallen en kom tot jezelf. Elke vrijdagavond.
Wat heeft Bart Brandts Buys voor ons in petto? De jongens of de meisjes... wie is hier de baas? De twee kampen worden door Bart uitgedaagd en tegen elkaar…
Op zaterdag 24 mei 2025 wordt de 18e editie van de Leekstermeer Wandeltocht gehouden. Deelnemers kunnen kiezen uit 4 routes (10, 17,5, 25 en 40 km).
Ontdek tijdens de BoekStartdag hoe fijn het is om samen met boekjes en taal bezig te zijn.
Zaterdag 24 mei: Fietsplezier in het Westerkwartier met startlocaties in Aduard, Oldehove en Lutjegast
Cliënten van Alliade rijden een dag mee op gemeentelijke (vracht) auto's. Lunchlocatie van de toertocht is Wegrestaurant In De Klaver in Nuis. Een echt truckerscafé.
Jaarlijkse Stoep, kofferbak, schuurverkoop gehouden van 10:00 uur tot 17:00 uur. Organisatie Plaatselijk Belang.
Dit wordt gevierd met muziek, eten en drinken en natuurlijk TAART!
Pagina