Wandelen door het mooie Middag-Humsterlandgebied. Elk jaar vindt de dorpentocht plaats vanuit een andere startlocatie. Deze keer is dat het Toornhuus in Ezinge. Er is keuze uit3 te wandelen afstanden: 2 routes van ca. 10 en de gezamenlijke route van of ca. 20 kilometer.
In dit politiek programma worden actualiteiten besproken met gasten die zelf onderdeel waren van het nieuws. Elke zaterdag
Op deze dag stellen verkopers hun huis open van 11.00 tot 15.00 uur zodat mensen die op zoek zijn naar een huis vrijblijvend en zonder afspraak binnen kunnen kijken.
Alle mannen van harte welkom om mee te zingen met enthousiaste begeleiding van Caspar Woudt op het orgel en Gerton Woudt op de vleugel. Op het programma prachtige christelijke liederen. Entree is gratis.