Deze gehele maand staat in het teken van wonen. Bezoek een van de specialisten op dit gebied in de regio, bijvoorbeel Schuiling in Zuidhorn, Peize of Leek.
Wereld Muziekdag! Headbangen, moshen, line-dancen en jumpen op onze favoriete nummers dus! Shalalie, shalala!
Tijdens onze inloop ben je van harte welkom voor een kopje koffie of thee en gaan we graag met elkaar in gesprek over alles wat je meemaakt op weg naar herstel. Bij onze inloop kun je elkaar ontmoeten en met allerhande situaties oefenen.
Ben je tussen de 4 en 13 jaar oud? Dan heb je geluk. In oktober kun je namelijk meedoen aan allerlei activiteiten. Helemaal gratis! In het theater, de molen, het museum, de bibliotheek en lekker buiten.
Stoptober is samen stoppen. Er is een actieve online community waar je ervaringen en tips kunt lezen en delen, en met een gratis app kun je rekenen op dagelijkse begeleiding en het nodige vermaak. En dat is nog maar het begin…
Het thema is: 'Vol avontuur'.. Kevin Hassing schrijft dit jaar het Kinderboekenweekgeschenk. t/m 12e
We spelen 3 partijen. Momenteel zijn er 38 deelnemers, hoofdzakelijk gepensioneerden maar iedereen is welkom. Geen contributie. Iedere woensdagmiddag.
Zingen… Zangles… Klankles… , met zangpedagoge Ellen van der Ham. Genieten van je stemklank, volgens de Lichtenberger Methode.
Leer in 2,5 uur de fijne kneepjes van het rauwe en plantaardige chocolade maken bij Dhana Chocolate. Tel.: 06 33322638
De gemeenteraad van Westerkwartier organiseert op donderdag 2 oktober 2025 een nieuwe editie van de Vooruitkijkspiegel. Dit keer staat de Vooruitkijkspiegel in het teken van de democratie, met het thema: “Democratie doen we samen. Aanhaken of afhaken: dat is de kwestie voor onze democratie.”
Houd je van dansen, oude muziek of gewoon een gezellige middag praten met andere inwoners? Dan nodigen we je van harte uit bij het Danspaleis.
Samen Aan Tafel nodigt u van harte uit deel te nemen aan deze maaltijd.
Vind rust, laat je gedachten stilvallen en kom tot jezelf. Elke vrijdagavond.
Theatergroep Fierrrr speelt een theatrale ontdekkingstocht door het hart van een gastvrij dorp
Wandelen door het centrum en bij de deelnemende winkels met een glas wijn in de hand de collectie bekijken.
Een parade van tractoren (gedeeltelijk) door het afwisseld landschap van het Westerkwartier
Na bijna 10 jaar afwezigheid is het eindelijk zover: De 40 om Garnwerd is terug!. Inschrijving: tussen 05.30 en 06.00 uur bij Garnwerd aan Zee
Het kaboutervoetbal is bedoeld voor alle kinderen in de leeftijdscategorie van 4 t/m 5 jaar, dus geboortejaar 2020 en 2021. Jongens, meisjes, klein, groot, iedereen is welkom om samen lekker te sporten! Elke zaterdagochtend t/m 29 november)
Hou jij ook van schrijven? En zou je dat graag vaker doen? Sluit je dan aan bij deze bijzondere editie van het schrijfcafé in Leek! Tijdens deze ochtend vieren we onze liefde voor schrijven.
Pagina