Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Zunobri ook bij MN en W nog zonder punten

8 oktober 2024    Zuidhorn-nieuws - Sport
In Hijum is het MN en W die de voorsprong pakt
Zunobri uit 2024

HIJUM – Nog twee wedstrijden op het programma, vandaag is het MN en W 1. Voor de vijfde keer dit seizoen treffen beide ploegen het met het weer. Dat is zeker niet altijd het geval in de najaarscompetitie.

Tijdens de thuiswedstrijd wist Zunobri gelijk de voorsprong te pakken, maar MN en W wist steeds beter in de wedstrijd te komen en met een hoger rendement was het een 11-18 verlies voor de ploeg uit Zuidhorn.

In Hijum is het MN en W die de voorsprong pakt. Aan de andere kant is het Thomas Wijtsma die de 1-1 scoort, 2-1 MN en W, Janneke van Hielkema de 2-2. Beide ploegen zijn gelijkwaardig aan elkaar in de beginfase.

MN en W pakt de voorsprong terug met de 3-2 en weet dan daarna ook de 4-2 binnen te leggen. Fred Pera verkleint de voorsprong van afstand. Opnieuw twee doelpunten van MN en W en dan is de achterstand drie doelpunten.

Manon Brander schiet van afstand de 6-4 binnen, 7-4 voor MN en W. Zunobri krijgt wel meer grip in de verdediging en weet de aanvallen van MN en W te beperken tot slechts één schot. Tijd om zelf te gaan scoren. Stefan Steenbergen schiet de 7-5 binnen, Simone Veenstra de 7-6 en Zunobri is weer helemaal terug in de wedstrijd.

De 8-6 valt binnen voor MN en W en Fred maakt zijn tweede voor de 8-7, 9-7, 9-8 van Yoram die de bal beheerst binnen legt. Gevolgd door het rustsignaal.

De tweede helft kan Zunobri het niet meer bolwerken. MN en W is de duidelijke winnaar en met een stand van 18-12 is het einde wedstrijd.

Door: Stefan Steenbergen

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Grootste vis pim griffioen

Sportieve ochtend op de vissteigers

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Samen buiten zijn, leren, plezier maken en respect hebben voor vis en natuur
Lees verder →
Evert van der weit, kampioen jur jansonius en ruben talen

Jur Jansonius clubkampioen Talero

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Volgende week clubkampioenschappen van de jeugd
Lees verder →
Kinderfietsroute

Ga op fietsavontuur met je klein kinderen!

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Samen lekker fietsen en veel ervaring opdoen? Dat is niet alleen superleuk, maar ook nog eens goed voor de verkeersveiligheid voor je kleinkind én voor jezelf.
Lees verder →
Regenboog

Provincie stimuleert inclusieve samenleving met nieuwe subsidie

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Stichtingen, verenigingen en gemeenten in de provincie Groningen kunnen de nieuwe subsidie aanvragen.
Lees verder →
Driewielfiets senior groningen bereikbaar - stella dekker fotografie  (7)

Gratis een elektrische driewielfiets uitproberen

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Inwoners van de provincie Groningen kunnen vanaf maandag 7 juli een week lang gratis een elektrische driewielfiets uitproberen.
Lees verder →
Voederhaag koeien

De provincie helpt de Groningse landbouw te verduurzamen

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Een fikse korting op bomen, heggen, kruidenrijke grasmengsels voor melkveehouders en klavermengsels voor akkerbouwers
Lees verder →