Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Thijn van Esch ( 20 ) Van zaterdagbaantje tot zelfstandig ondernemer

23 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Vader en zoon van Esch voorzien vruchtbare samenwerking
Thijn en arjan van esch

De papieren zijn ondertekend en vanaf heden mogen vader Arjan en zoon Thijn van Esch en zich officieel eigenaar noemen van Hummel Tuintotaal BV. Beide mannen hebben het bedrijf, wat destijds is opgezet door Jeroen Hummel, over genomen van eigenaar Wim Balkema.

Sterk merk verder uitbouwen
Hummeltuintotaal is een sterk merk in de regio en is altijd richtinggevend en trendsettend geweest in de branche. Het duo wil dat verder uitbouwen.
Evenals Thijn ( 20 ) is Arjan ( 47 ) al vele jaren werkzaam in het bedrijf en is 15 jaar zelfstandig ondernemer geweest. Thijn had al op 14 jarige leeftijd zijn zaterdagbaantje bij Hummel en groeide door. Hij zal zich voornamelijk op de buitendienst richten. Arjan zal met name op kantoor zijn en het management voor zijn rekening nemen. “zo versterken wij elkaar én hebben zicht op beide onderdelen van het bedrijf”. In de loop der jaren kan Thijn zich het management ook eigen maken om op een gegeven moment volledig zelfstandig door te gaan.

Kwaliteit staat voorop
Er rijdt een 18 tal hoveniersbussen rond die in de wijde regio aan het werk zijn. “Kwaliteit staat voorop” zegt Arjan “en dat begint bij het personeel”.  Zo zorgt het bedrijf voor goed materiaal, gereedschap en kleding, “medewerkers zijn tenslotte het visitekaartje van het bedrijf”.

Eigen onderhoudswerkplaats
Door het grote wagenpark, de bussen en ook een truck, heftrucks en ander materieel is er behoefte aan een eigen werkplaats. Daarvoor is een jonge en enthousiaste man aangenomen die nu alle ruimte krijgt om zijn werkplaats in te richten.

Toekomst
De komende periode zullen met name intern zaken worden aangepakt. Onderdeel van de koop zijn ook Harrie Boerhof Hoveniersbedrijf en GGB TuinCompleet! maar de focus zal voornamelijk op  HummeltuinTotaal liggen. Dat betekent o.a. de bussen voorzien van nieuwe belettering, bedrijfskleding etc. “We hebben wij samen met al onze medewerkers enorm veel zin in dit avontuur! En hoe mooi is het om dit samen met je zoon te kunnen doen!” besluit Arjan.

Hummeltuintotaal is gevestigd in Noordhorn
Bekijk de » website voor alle diensten 

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Zwerfvuilactieaduard

“Help de wereld” en “de natuur gaat kapot”

23 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Aftrap zwerfafvaldag bij SWS De Adeborg te Aduard
Lees verder →
Politieauto

Zichtbaar Veilig: excursie langs (on)veilige plekken in Westerkwartier

22 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Initiatief van Gemeenteraadsleden Annelie Bonnet (D66) en Myra Eeken-Hermans (PvdA)
Lees verder →
Ieder kind een boom-grootegast nederveen-jelmer 20-03-2026 fotoevertbuiten

Eerste fruitboom uitgereikt voor project ‘Ieder kind een boom’

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Basisschoolkinderen en schoolmedewerkers konden de afgelopen weken een gratis fruitboom aanvragen. In totaal hebben 3.240 liefhebbers een boom aangevraagd, een mooi resultaat.
Lees verder →
Ard van der tuuk burgemeester

Voorlopige uitslag gemeenteraadsverkiezingen 2026

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
gemeente Westerkwartier houdt vrijdag duidingsdebat in gemeentehuis
Lees verder →
Sterkwkwoning

Bloeiende partij Sterk Westerkwartier bedankt al haar kiezers!

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
verdubbeld van 3 zetels naar 6 zetels!
Lees verder →
Richard lamberst

Nieuwe kavels in de verkoop op bedrijvenpark Leeksterveld in Leek

20 maart 2026    Regio-nieuws
De afgelopen jaren hebben zich al veel bedrijven gemeld bij de gemeente.
Lees verder →