Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Smashen in het zand met Alexander en Yorick

3 juli 2020    Zuidhorn-nieuws - fotos
Jeugd De Meeuwen geniet van clinic Nederlandse beachvolleybaltop
Beachvolleybal-clinic-2020

De beachvolleyballers van TeamNL bezorgden de jeugd van de Meeuwen op 2 juli een onvergetelijke avond met de TeamNL Beach Tour. De jeugdleden kregen niet alleen training van grote namen uit het Nederlandse beachvolleybal, maar speelden met z’n allen ook een kort wedstrijdje tegen de internationals. De jeugd van de Meeuwen deed hiermee volop inspiratie op voor een mooie toekomst in het zand.

Alexander Brouwer en Yorick de Groot kwamen naar Zuidhorn om de jeugd van de Meeuwen uit te dagen met oefen- en spelvormen. Zo’n enthousiaste dertig jeugdleden deden mee aan de clinic.

Alexander was wereld kampioen in 2013 en won olympisch brons in 2016. Yorick de Groot heeft in april dit jaar volledig voor Beachvolleybal Team Nederland gekozen. Het 19-jarige talent kwam in de afgelopen jaren uit in de Eredivisie Volleybal voor Sliedrecht Sport en combineerde dat met beachvolleybal. Omdat hij in beide sporten op hoog niveau acteert, werd de combinatie steeds moeilijker te maken. De Groot sluit nu volledig aan bij de herenselecties van bondscoaches Victor Anfiloff en Roland Rademaker van Beachvolleybal Team Nederland (BTN).

TeamNL Beach Tour
De TeamNL Beach Tour is een initiatief van de beachvolleybalspelers van TeamNL en de Nederlandse Volleybalbond waarmee jeugdige volleyballers worden geïnspireerd door de Nederlandse beachvolleybaltop. Volleybalverenigingen kunnen zich voor deze clinic aanmelden op http://www.nevobo.nl een mooie kans voor de jeugdleden waar ook volleybalvereniging de Meeuwen gebruik van maakte.

De Meeuwen Zuidhorn
Deze Volleybalvereniging in Zuidhorn is opgericht in 1954.  Er zijn teams in jeugd-, zaalvolleybal, beachvolleybal en zelfs circulatie- en recreatief volleybal Groningen.

https://demeeuwen.net/

foto's De Meeuwen

  • Beachvolleybal-clinic-2020 (1)
  • Beachvolleybal-clinic-2020 (2)
  • Beachvolleybal-clinic-2020 (4)
  • Beachvolleybal-clinic-2020 (5)
  • Beachvolleybal-clinic-2020 (6)
  • Beachvolleybal-clinic-2020 (7)
  • Beachvolleybal-clinic-2020 (8)
  • Beachvolleybal-clinic-2020 (11)
  • Beachvolleybal-clinic-2020 (9)
  • Beachvolleybal-clinic-2020 (10)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Komfeest-2019

Kom in Zuidhorn: dé dag om Zuidhorn te beleven

07 september 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Inwoners en bezoekers op een gezellige manier laten kennismaken met alles wat Zuidhorn te bieden heeft
Lees verder →
Provincie

Cursus ‘Politiek Actief voor de provincie’

05 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Wat doet de provincie? Welke plek heeft de provincie in het bestuur van Nederland? Hoe gaat de besluitvorming binnen de provincie in zijn werk? En wat doet een Statenlid?
Lees verder →
Welgelegen

Huisartsenpraktijk Trompert start gezondheidscentrum aan de Gast

05 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Eerstelijns gezondheidszorg blijft bij elkaar in de buurt
Lees verder →
Ondertekening volwassenfonds

Gemeente Westerkwartier start met Volwassenenfonds Sport en Cultuur

04 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Met deze regeling kunnen alle volwassenen in de gemeente meedoen aan sport- of culturele activiteiten.
Lees verder →
Jazz in feerwerd

Subsidie cultuur en erfgoed toegekend aan Stichting Jazz in Feerwerd

04 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Met het bedrag van € 6700,- kan de stichting weer vooruit
Lees verder →
Kruidenrijk grasland

Veehouders uit het Westerkwartier krijgen korting op kruidenrijk grasland

04 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Wethouder Bert Nederveen: “Als wethouder Natuur ben ik enthousiast over deze actie.”
Lees verder →