Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Scheuren in de woestijn voor bedfietsen Martini Ziekenhuis

24 september 2017    Zuidhorn-nieuws
Start actie Be(rt)dfietsen op 30 september in Grijpskerk
Mdc2017-4x4-001

Op zaterdag 30 september 2017 start de voetbalvereniging Grijpskerk, samen met het Desert Cat Rally team en Bert Klunder, de sponsoractie “Be(rt)dfietsen voor het Martini Ziekenhuis”.

Het Desert Cat Rally Team van Jos Jansen doet in april 2018 weer mee aan de “Morocco Desert Challenge”. Dat is een internationale autorally van 2.403 km dwars door de woestijn van Marokko. Bij de sponsoractie kunnen Jos Jansen en zijn team per kilometer gesponsord worden. Daarnaast organiseert de voetbalvereniging vv Grijpskerk het komende half jaar verschillende activiteiten, zoals een spinning-marathon, een toernooi voor de 35+ en 45+-teams in de regio en een klaverjas-toernooi.

Met de opbrengst worden zogenaamde bedfietsen aangeschaft voor de afdeling Oncologie van het Martini Ziekenhuis. Bedfietsen zijn fietsen waarmee patiënten tijdens hun behandeling met chemotherapie hun conditie op peil kunnen houden. Voor dergelijke extra voorzieningen is geen geld in de gewone budgetten van een ziekenhuis.

Bijzonder is dat de actie mede is geïnitieerd door Bert Klunder. Bert is al jaren verbonden aan de voetbalvereniging Grijpskerk eerst als speler en al jaren als begeleider van het eerste team en als keepertrainer. Bert Klunder wordt op dit moment behandeld met chemotherapie door het Martini Ziekenhuis.

Zaterdag 30 september 2017 worden er verschillende activiteiten georganiseerd op Sportpark De Enk in Grijpskerk. Zo zijn er verschillende activiteiten voor de jeugd, kunnen mensen een rondje meerijden met de rally-auto van het team van Jos Jansen en wordt de film vertoond, waarin de specialist van het Martini-ziekenhuis het belang van de fietsen toelicht. Om 14.15 uur zal de voorzitter van vv Grijpskerk, Klaas-Wybo van der Hoek, de officiële aftrap verzorgen van de actie. 

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Sparrow remco ellie

Remco en Ellie Pijper uit Niekerk maken het verschil voor kinderen in de Filipijnen

13 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Stichting Sparrow bestaat inmiddels 17 jaar en zet zich in voor kinderen die in de Filipijnen onder de armoedegrens leven.
Lees verder →
Winterfair-2025 (13)

Muzikale winterfair met suikerspin en chocolademelk in Zuidhorn

13 december 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Kerstboodschap Burgemeester; “Koop lokaal”!
Lees verder →
Viaduct a7 militair fred nieuman

Viaduct A7 wordt vernoemd naar omgekomen militair

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Fred Nieuman, die zich onvoorwaardelijk voor de vrijheid en veiligheid van anderen heeft ingezet
Lees verder →
Kantoor overleg vergadering

De provincie Groningen en het Rijk stellen geld beschikbaar voor versnellen woningbouw

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Gemeenten kunnen subsidie aanvragen om extra capaciteit in te huren, zoals een projectleider die een nieuwbouwproject uitwerkt
Lees verder →
Groente fruit

Ruim € 4,5 miljoen beschikbaar voor een gezond gewicht voor Groningers

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Het aantal mensen met overgewicht neemt toe in de hele provincie Groningen
Lees verder →
Wethouder hans haze, ton schroor (wold  waard), duncan de boer (huurdersplatform westerkwartier)

Gemeente, Wold & Waard en Huurdersplatform eens over betaalbaarheid en verduurzaming woningvoorraad

11 december 2025    Zuidhorn-nieuws
ambities van de Woonvisie Westerkwartier 2020-2025 verder uitgewerkt
Lees verder →