Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Mollema vierde in Tour du Var

21 februari 2022    Zuidhorn-nieuws - Sport
'Mis net dat beetje om voor de zege te vechten'
Fotoshoot-mollema (2)

Bauke Mollema reed zaterdag een sterke etappe in de Tour du Var, maar het resultaat viel met een vierde plaats een beetje tegen. ‘Ik had op iets meer gehoopt en het is spijtig dat ik de derde plek misliep’, vertelt de Nederlander op de ploegsite.

De tweede etappe van de Tour du Var brandde los op de Col d’Eze, met name bekend van Parijs-Nice. ‘Ik denk dat (Tim, red.) Wellens en (Nairo, red.) Quintana te sterk waren, en toen kwam (Valentin, red.) Madouas van achteren in de sprint en hij verraste me een beetje. Het was jammer om een seconde aan hem te verliezen, want anders stond ik derde in het klassement’, legt Mollema uit.

Desondanks kijkt Mollema terug op een verdienstelijke etappe, waarin ook zijn ploeggenoot Amanuel Ghebreigzabhier (zesde) sterk voor de dag kwam. ‘Amanuel was supersterk en we werkten echt goed samen. We probeerden nog terug te komen op de laatste klim, maar we slaagden er niet in om te sprinten voor de overwinning.’

De slotrit die zondag verreden wordt belooft wederom een zware etappe te worden. Ziet Mollema nog kansen om op het podium te eindigen. ‘Ik denk dat de benen oké waren en ik mis net een beetje om voor de overwinning te vechten. Echter, ik verbeter me en morgen is er weer een zware etappe, nog zwaarder dan vandaag denk ik. Het zal weer vol gas zijn verwacht ik. Amanuel en ik zitten in goede positie in het klassement, dus wie weet wat er mogelijk is. Vorig jaar won Brambi (ploeggenoot Gianluca Brambilla) de slotrit en het eindklassement, dus er kan nog van alles gebeuren morgen’, besluit Mollema.

bron: Indeleiderstrui

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Ondertekening koopvereenkomst tussen de gasten zuidhorn - buiten

Sociale huurwoningen en kinderopvang op terrein Tussen de Gasten in Zuidhorn

17 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
De verwachting is, dat de gemeenteraad deze zomer een besluit neemt over het omgevingsplan.
Lees verder →
Inclusiekaravaan

De Inclusiekaravaan: Een diverse tentoonstelling

17 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Opening fototentoonstelling Inclusiekaravaan – 19 maart
Lees verder →
Sgp

SGP Westerkwartier verwelkomt haar 250ste lid

17 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
een heerlijke doos gebak als welkomstcadeau
Lees verder →
Sterkwkwoning

Woningbouw – bouwen voor onze eigen inwoners!!

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Wij, Sterk Westerkwartier, vinden dat woningbouw moet aansluiten bij de echte behoefte van onze inwoners
Lees verder →
Zunobri zaal

Zunobri 1 wint ook laatste zaalwedstrijd

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
De wedstrijd begint met een doelpunt voor NKC/Wees Kwiek, maar Yoram Birza en Stefan Steenbergen schieten de stand naar 1-2.
Lees verder →
Team 1 jeugd 5-5 bij zwolle 2.

Knap gelijkspel jeugd Talero 1 in Zwolle

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Kopman Mathijs Boer won twee wedstrijden met overtuiging.
Lees verder →