Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

De Meeuwen Heren 1 wint van koploper Winkhem

4 november 2019    Zuidhorn-nieuws - Sport
Op een volle tribune werd het duel tussen deze twee herenteams uitgevochten
Meeuwen juichen


Op woensdagavond 30 oktober werd in het normaal zo rustieke Winsum een ware volleybalclash tussen de twee titelkandidaten in de Promotieklasse A gespeeld. Zowel De Meeuwen H1 uit Zuidhorn als Winkhem H1 uit Winsum streden in hun eerste rechtstreekse duel om wie zich de koploper mag noemen.
Op een volle tribune werd het duel tussen deze twee herenteams uitgevochten. De start van de Zuidhorners was ronduit stroef. In de eerste en tweede sets golfde het spel op en neer. De roodhemden kregen kansen om de sets naar zich toe te trekken, maar Winkhem trok hierbij aan het langste eind tot tevredenheid van het publiek. In het begin van de derde set werd duidelijk dat De Meeuwen deze keer iets anders van plan waren. De aanval begon beter te lopen en ook werden er een aantal directe punten uit de service gehaald. De derde en vierde set gingen daardoor naar Zuidhorn, waarna een vijfde set moest uitmaken wie de winnaar van het eerste onderlinge duel tussen deze twee titelkandidaten zou worden. Ook in de vijfde set was het wederom spannend en hadden beide teams kans om te winnen. Na een verkeerde aanval tegen de netband van Winkhem op setpoint voor De Meeuwen was het duidelijk wie er met de meeste punten naar huis zou gaan. 2 punten blijven in Winsum, maar de 3 punten gaan naar Zuidhorn.

Ook dames 1 speelde een vijfsetter tegen VC058 uit Leeuwarden. Het jonge team onder leiding van de nieuw aangetrokken trainer Henk Schreuder verloor weliswaar deze wedstrijd met 3-2 maar mag zich op puntenaantal gedeeld eerste in de Promotieklasse A noemen. Vrijwel alle teams van Volleybalvereniging De Meeuwen spelen op 9 november een thuiswedstrijd in de Quicksilver S in Zuidhorn.
 

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Omd niehove

Veerkrachtig erfgoed in het Westerkwartier!

18 april 2026    Zuidhorn-nieuws
De Stichting Open Monumentendag Westerkwartier kijkt met veel enthousiasme vooruit naar de aankomende Open Monumentendag op zaterdag 12 september 2026.
Lees verder →
Take one

Jeugdkorps Bicycle Showband Crescendo opent Streetparade en Take One 2026

18 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Take One eerste grote testcase voor Wereld Muziek Concours shows
Lees verder →
Biobased verduurzamen woningen

Feestelijk moment voor biobased verduurzamen van woningen in Leek

18 april 2026    Zuidhorn-nieuws
De woningen krijgen een nieuw biobased dak voorzien van natuurlijke hennepisolatie, daarnaast wordt er hybridewarmtepomp en kunststofkozijnen geplaatst.
Lees verder →
Boot schip zee

Boottransport in Groningen: zo regel je het vervoer van je jacht

18 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Een jacht verplaatsen is geen kwestie van even een aanhanger huren.
Lees verder →
Vrienden van beatrixoord

Van Londen naar Haren op de fiets voor Beatrixoord

17 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Tussenstop in Niebert bij wegrestaurant “In de Klaver” om kennis te maken met het bestuur van Vereniging Vrienden van Beatrixoord
Lees verder →
Plack

Nominaties Groninger Cultuurprijzen 2026 geopend

17 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Er zijn 3 categorieën: professionals, talent en amateurkunst. Iedere winnaar ontvangt € 5.000
Lees verder →