Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

PvdA Westerkwartier bezoekt Zorgboerderij

29 oktober 2015    Zuidhorn-nieuws
Dicky Klaver is trots op haar bedrijf; Boyemaheerd in Lutjegast
Pvda werkbezoekboyemaheer

Lutjegast – Een afvaardiging van de PvdA fracties in de vier gemeenteraden van Grootegast, Leek, Marum en Zuidhorn heeft vanmiddag een bezoek gebracht aan zorgboerderij Boyemaheerd in Lutjegast. Zij spraken met eigenaar en zorgverlener Dicky Klaver over de kleinschalige zorg die aan zo’n 21 deelnemers in de vorm van dagbesteding op de zorgboerderij wordt gegeven. De zorg is Dicky Klaver zeer toevertrouwd, ze spreekt vol passie over haar werk. Tientallen jaren heeft ze gewerkt bij de Noorderbrug, nu doet ze het als zelfstandig zorgondernemer met vooral mensen met niet aangeboren hersenletsel.

Deelnemers kunnen bezig gaan met zeer uiteenlopende activiteiten: dierenverzorging, werken met planten, houtbewerking en nog heel veel meer creatieve bezigheden. Dicky Klaver is trots op haar bedrijf. “Wij zijn tevreden met de contacten met de Westerkwartiergemeenten. Het gaat heel goed met de deelnemers op onze boerderij en we zouden graag uitbreiden qua capaciteit, zodat we nog meer mensen uit het Westerkwartier een fijne tijd kunnen bezorgen.” De PvdA-ers waren onder de indruk van de zorgonderneming en onderstreepten dat kleinschalige zorg zijn eigen plek in het zorglandschap verdient.

 

V.l.n.r. achter Dicky Klaver (Boyemaheerd), Bianca Kaatee (PvdA Leek), Isolde den Haring en Hettie Zeilemaker (PvdA Marum). Geknield op de voorgrond Myra Eeken-Hermans (PvdA Grootegast) en Mark Veenstra (PvdA Zuidhorn)

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Bakkerij van der bijl-opening (1)

Bakkerij van der Bijl opent winkel en trakteert Zuidhorners

14 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld - fotos
Genieten van terras, IJs en springkussen
Lees verder →
Kunstkwartier

Tussen kunst en curry; Afsluiting seizoen van Het kunstkwartier

14 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Eén potpourri van muziek, verhalen en beeldende kunst
Lees verder →
Pleinfeest-schuiling

Zuidhorn geniet van verjaardagsfeest Schuiling

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld - fotos
Perfect weer, swingende muziek en een engelbewaarder tot slot
Lees verder →
Helicopter-3378335 640

Helikopter, helikopter. Mag ik met jou mee om hoog?

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Hoog in de wolken wil ik wezen. Hoog in de wolken wil ik zijn. Helikopter, helikopter
Lees verder →
75 jaar

75 jaar Schuiling: Feest op het plein

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Marco Schuitmaker, Wolter Kroes Liveband ROXX en Foodtrucks
Lees verder →
Finalisten 2025 jeugd ttv talero

Ruben Talen en Stefan Koops clubkampioen tafeltennisvereniging Talero

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Voor het eerst waren er twee categorieën
Lees verder →