Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Dorpsvenne Zuidhorn wordt nóg meer plein II

17 februari 2015    Zuidhorn-nieuws
Verwarring ontstaan over Elysee/nieuwe eigenaar
Elysee

Het op 12 januari geplaatste onderstaand bericht zorgde bij de clientèle van Elysee voor enige verwarring. Menigeen sprak Karin Eelderink aan in de veronderstelling dat zij de zaak had verkocht. Integendeel:  In de "gewraakte" alinea wordt gesproken over de nieuwe eigenaar van het pand. Dat is Karin Eelderink zelf die met de aankoop van het pand een volgende stap zet in haar bedrijfsvoering. Haar plannen om het pand te voorzien van een zij etalage zijn nog steeds actueel, alhoewel zo zegt ze "er eerst weer wat verdiend moet worden". Haar etalage is er op aangepast.

 

Het eerder geplaatst artikel

Zijgevel Elysee benut voor extra etalageruimte, terras bij Hema

Ondernemers pakken hun eigen pand aan nu het plein aan de Dorpsvenne is voltooid. Schuiling gaat komende week verder met de verbouwing van zijn “oude” pand. Er boven komen drie appartementen en de gevel wordt gelijkgetrokken met het nieuwe pand. Het werk lag even stil door het ontbreken van een item bij de vergunningsaanvraag ( ipv dat item toevoegen moest de gehele procedure overnieuw ) en een bezwaarschrift. Beide zijn opgelost.

Modezaak Elysee is van plan om de zijgevel te voorzien van winkelruiten. Hierdoor is er meer etalageruimte waardoor het plein aantrekkelijker wordt. Als je een hoekpand hebt moet je er ook gebruik van maken zal de nieuwe eigenaar hebben besloten. Mega drogist Op=Op deelt die mening niet en heeft zoals bekend alle ruiten dichtgeplakt. Dit tot ergernis van klanten en winkeliers. “Nu hebben we een mooi plein en dan krijg je zoiets” wordt er gezegd.

Er loopt momenteel een procedure omtrent de raambekleding van Op=Op.

Last but not least gaat de Hema een terrasje plaatsen wat uit zal nodigen om het plein te bezoeken.

  • Dorpsvenne feest
  • Opop
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Ard van der tuuk burgemeester

Ard van der Tuuk bevalt als Burgemeester; Nog een keer!

22 mei 2025    Zuidhorn-nieuws
Aanbeveling herbenoeming burgemeester Van der Tuuk
Lees verder →
Niels-knelis-noorderzon2024 vaneigenbodem-1

Lokaal talent gezocht voor Noorderzon!

21 mei 2025    Zuidhorn-nieuws
Amateurkunst in de schijnwerpers
Lees verder →
Avondvierdaagse 2025 dag 1 (1)

Avondvierdaagse van start

21 mei 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Vol goede moed en mooi weer
Lees verder →
Baukje veenstra

Expositie in Zuidhorn: explosie van kleur

21 mei 2025    Zuidhorn-nieuws
Schilderijen van Baukje Veenstra zijn tot 26 juli gratis te bewonderen in het Cultureel Centrum Zuidhorn
Lees verder →
Neil young festival 2025 r wegman

Muziekfestival op z’n best in Aduard

20 mei 2025    Zuidhorn-nieuws
Goede muziek en oude vrienden
Lees verder →
Solex club (4)

Toerclub ‘t Solexie op pad

20 mei 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Ritje met stralend weer over het Hogeland
Lees verder →