Arrien Veenema en het bestuur mag trots zijn op de tweede editie van de paardenraces in Aduard. Dankzij zijn inspanningen en die van de vele vrijwilligers genoten velen afgelopen woensdag van een geslaagde dag.
Paarden, Pony’s en een wedje
Met spannende koersen, ook van de jeugd met pony’s, activiteiten voor de jeugd en een wedje voor de volwassenen stond Aduard weer volop in de belangstelling. En voor het eerst sinds jaren werd er tevens een feestweek in het dorp georganiseerd. Een mooie combinatie wat smaakt naar volgend jaar.
Aduard blijvend in Koerskalender
Deze editie viel ook in de smaak van het bestuur van de Stichting Nederlandse Draf- en Rensport. Arrien ontving een groot compliment over de geweldige ambiance, grote publieke belangstelling en spannende koersen. “Jullie bestuur willen we daarom van harte gelukwensen met de prachtige meeting. Jullie inspanningen zijn beloond met een prima grasbaanmeeting, complimenten. Hopelijk kunnen we Aduard blijvend opnemen in de jaarlijkse koerskalender. Dat zal door iedereen zeer worden gewaardeerd”. Aldus een woordvoerder van de SNDR.