Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

27-02-08 PCOB zette vrijwilligers in het zonnetje

27 februari 2008    Zuidhorn-nieuws
Tijdens de Algemene Vergadering van de PCOB Zuidhorn e.o. op dinsdag 26 februari 2008 opende de vice-voorzitter de heer J. v.d. Velde de bijeenkomst met een toepasselijk bijbelgedeelte in deze 40-dagen tijd

Tijdens de Algemene Vergadering van de PCOB Zuidhorn e.o. op dinsdag 26 februari 2008 opende de vice-voorzitter de heer J. v.d. Velde de bijeenkomst met een toepasselijk bijbelgedeelte in deze 40-dagen tijd en wel met Marcus 10 de verzen 32 -34 en ging vervolgens voor in gebed.

Verder werden de jaarstukken zoals het jaarverslag, het financiële jaarverslag 2007 en de begroting 2008 besproken en goedgekeurd. De voorzitter wees er op dat binnenkort een wervingsactie onder het motto “De PCOB zoekt U!” zal plaatsvinden en dat daarbij de hulp van de aanwezigen noodzakelijk is.
Het ligt in de bedoeling dat het aantal leden dit jaar op 400 (thans 360) wordt gebracht en met een beetje goede wil en de nodige hulp van de leden moet dat lukken, sprak vice-voorzitter v.d. Velde optimistisch.

De vrijwilligers, die actief zijn binnen de PCOB, zoals de distributeur en bezorgers van het blad Perspectief, leden van de commissie Lief en Leed, leden van de Activiteitencommissie en ledenwervers ontvingen met een woord van dank voor al hun inzet een PCOB-tas met inhoud. Daarnaast werd afscheid genomen van een tweetal bestuursleden mevrouw J.A. v.d Laan-Poll en de heer S. van der Naald. Mevrouw V.d. Laan ontving voor haar werkzaamheden naast lovende woorden ook een prachtige bos bloemen en kadobonnen.

Dezelfde woorden werden inde richting van de heer V.d. Naald gesproken. Laatstgenoemde kon echter niet aanwezig zijn maar de bloemen en bonnen zullen bij hem thuis worden bezorgd. Vervolgens werd de heer J.K. Stol benoemd als voorzitter. De heer Stol is een bekende in Zuidhorn e.o. en dat zal de PCOB zeker ten goede komen, zo sprak de vice-voorzitter hem toe.
Tot slot werd de vice-voorzitter bedankt door het bestuurslid mevrouw F. Kloppenburg voor zijn inzet het afgelopen jaar en overhandigde hem eveneens een bos bloemen.

De bijeenkomst werd onder het genot van een drankje en veel gesprekstof geanimeerd voortgezet. Kortom een leuke ontmoetingsmiddag.

Na het zingen van lied “Alles wat over ons geschreven is” werd de vergadering gesloten en werden de leden wel thuis gewenst.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Crevix-dijkstra

Crevix; Creatieve en artistieke 3D producten uit Zuidhorn

05 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
gepersonaliseerde 3D-geprinte lampen, sportlampen en clubdisplays
Lees verder →
Jur mathijs en ruben in actie

Team 1 ttv Talero koploper in 2e klasse

05 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
koploper Argus 5 in het hol van de leeuw verslagen
Lees verder →
Zunobri marum

Zunobri komt tweede helft op gang

05 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
De eerste ontmoeting van het seizoen eindigde nog in een ruime 17-4 overwinning
Lees verder →
Hack-pixabay

Westerkwartier zet in op digitale veiligheid tijdens Echt Niet Vandaag

05 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Verschillende activiteiten voor basisschoolleerlingen, ouderen en ondernemers met aandacht voor digitale veiligheid en het voorkomen van digitale criminaliteit.
Lees verder →
Romystapert swds pubertastis

Pubertastisch!: samen met je puber in gesprek over keuzes maken

04 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Praktische handvatten voor ouders en jongeren, de onderlinge communicatie versterken en bijdragen aan de weerbaarheid en het mentaal welbevinden van jongeren in het Westerkwartier.
Lees verder →
Handhaving aed wide

Wat nemen we mee? een AED!

03 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
AED’s in gemeentelijke handhavingsvoertuigen
Lees verder →