Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Webwinkel ZoHebbes.nl naar fysieke winkel in Zuidhorn

9 september 2019    Zuidhorn-nieuws
Creatieve Renskje Dijksterhuis beschildert geboortekistjes helemaal naar wens
Renskje dijksterhuis zohebbes (1)

Misschien tegen de stroom in, denk aan de leegloop in de Nederlandse winkelstraten, maar vol overtuiging,  is sinds deze week Renskje Dijksterhuis een winkel gestart. De overtuiging dat het gaat slagen vloeit voort uit het feit dat zij al ruim 7 jaar haar producten succesvol vanuit huis verkoopt.

Met haar webwinkel ZoHebbes.nl maakt Renskje sinds 2012 handbeschilderde kraamcadeautjes. Door de jaren heen is het assortiment steeds verder uitgebreid en is er online flink aan de weg getimmerd. Zo verkoopt ze handbeschilderde speelgoedkisten met naam, geboortekisten aan de hand van het geboortekaartje, stoeltjes, spaarvarkentjes en tandendoosjes in de hele Benelux en zelfs ver daarbuiten.  Renskje heeft nu de stap gemaakt naar een atelier vanwege het forse ruimtegebrek dat ontstaan is door de toenemende vraag. Vanaf 1 september heeft Renskje met ZoHebbes.nl haar intrek genomen aan de Nieuwstraatpassage 2, naast Rudie Wiersma Fotografie, om van daaruit haar activiteiten voor te kunnen zetten en verder te kunnen groeien.

Eigenares Renskje Dijksterhuis is geboren en getogen in Zuidhorn. Na een uitstapje naar de stad tijdens haar studie woont ze inmiddels alweer 10 jaar in de Oostergast in Zuidhorn. En nu dus ook bedrijfsmatig gevestigd in Zuidhorn. Ben je benieuwd wat ze maken en wat de mogelijkheden zijn? Ga gerust eens langs om een kijkje te nemen!

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Grootste vis pim griffioen

Sportieve ochtend op de vissteigers

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Samen buiten zijn, leren, plezier maken en respect hebben voor vis en natuur
Lees verder →
Evert van der weit, kampioen jur jansonius en ruben talen

Jur Jansonius clubkampioen Talero

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Volgende week clubkampioenschappen van de jeugd
Lees verder →
Kinderfietsroute

Ga op fietsavontuur met je klein kinderen!

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Samen lekker fietsen en veel ervaring opdoen? Dat is niet alleen superleuk, maar ook nog eens goed voor de verkeersveiligheid voor je kleinkind én voor jezelf.
Lees verder →
Regenboog

Provincie stimuleert inclusieve samenleving met nieuwe subsidie

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Stichtingen, verenigingen en gemeenten in de provincie Groningen kunnen de nieuwe subsidie aanvragen.
Lees verder →
Driewielfiets senior groningen bereikbaar - stella dekker fotografie  (7)

Gratis een elektrische driewielfiets uitproberen

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Inwoners van de provincie Groningen kunnen vanaf maandag 7 juli een week lang gratis een elektrische driewielfiets uitproberen.
Lees verder →
Voederhaag koeien

De provincie helpt de Groningse landbouw te verduurzamen

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Een fikse korting op bomen, heggen, kruidenrijke grasmengsels voor melkveehouders en klavermengsels voor akkerbouwers
Lees verder →