Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Volle zaal voor Heringedeeld in het Gemeentehuis Zuidhorn

18 januari 2018    Zuidhorn-nieuws
Ook te zien in Marum, Grootegast en Leek
Heringedeeld (1)

Bas de Bruijn, Lies van de Wiel en Lotte Dunselman, aangevuld door amateurspelers uit Westerkwartier speelden woensdagavond de theatervoorstelling, heringedeeldGR voor een Zuidhorns publiek.

Het lichtkomische stuk, naar een idee van Maaike van den Hoek en Beno Hofman gaat over de aanstaande gemeentelijke herindeling in de provincie Groningen.

In november werd de allereerste reeks in Midden-Groningen gespeeld en woensdagavond was  aftrap in Zuidhorn voor de nieuw te vormen gemeente Westerkwartier.

Voorafgaand werd een documentaire getoond waarin Beno Hofman een beeld schetst van de identiteit van de nieuwe gemeenten, die mede bepaald wordt door het gebied, het landschap en de historie.

In het stuk krijgen ambtenaren Aaltje en Moniek te maken met nieuwe manieren van werken ( een mobiele werkplek ), een kwartiermaker en een competentietest. De burgemeester heeft voornamelijk oog voor de tekeningen van een nieuw gemeentewapen waarvoor hij een wedstrijd heeft uitgeschreven.

In het Westerkwartier speelt heringedeeldGR ook nog op Dinsdag 23 januari 2018 om 20.30 in het gemeentehuis in Marum Donderdag 25 januari 2018 om 20.30 in het gemeentehuis in Grootegast Vrijdag 26 januari 2018 om 20.30 in het gemeentehuis in Leek. Vervolgens zijn er voorstellingen in Het Hogeland, Loppersum/Appingedam/Delfzijl, Pekela/Stadskanaal/Veendam, Groningen/Ten Boer/Haren.

Kaartjes kunt u kopen via www.heringedeeldgr.nl

  • Heringedeeld (2)
  • Heringedeeld (3)
  • Heringedeeld (4)
  • Heringedeeld (5)
  • Heringedeeld (6)
  • Heringedeeld (7)
  • Heringedeeld (8)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Zunobri 2023 zaal

Zunobri plukt geen vruchten van nieuw aanvalsplan

04 december 2023    Zuidhorn-nieuws - Sport
Kampioensplannen voorlopig in de ijskast
Lees verder →
Ruben, hanne en mathijs tafeltennis

Kampioenen bij tafeltennisvereniging Talero!

04 december 2023    Zuidhorn-nieuws - Sport
jeugdteam & seniorenteam
Lees verder →
Avishai cohen foto sam harfouche

Jazz te Gast 2024 met toppers Avishai Cohen en Tijn Wybenga

01 december 2023    Zuidhorn-nieuws
Bekend gemaakt tijdens info avond
Lees verder →
Ftc robotwedstrijd

Pretty Smart Robotics haalt FTC robotwedstrijd naar Westerkwartier

01 december 2023    Zuidhorn-nieuws
Eerste "thuiswedstrijd" voor Noordelijke teams
Lees verder →
Overhandiging kunstwerk marijke-001

Voor de feestdagen kunst in huis dankzij Etalageroute Zuidhorn

30 november 2023    Zuidhorn-nieuws
Marijke Buijs en C.G. van den Bos-van Oostveen vallen in de prijzen
Lees verder →
Smartphone

Hoe kies je de telefoon die bij je past?

30 november 2023    Zuidhorn-nieuws
Lees verder →