Frans Hage, Beeldend Kunstenaar te Zuidhorn geeft een cursus Tekenen en Schilderen voor bewoners van het Zonnehuis. Elke maandag wordt er onder het genot van koffie geschilderd, en zoals een deelnemer zegt “ onder leiding van een professionele schilder”. “We krijgen advies op het gebied van kleurgebruik en materiaal”, zo zegt Menko.
Deelnemers hebben veel plezier in de workshop en verrassen zichzelf. Mevrouw Kremer bijvoorbeeld was deze dag voor het eerst aanwezig en schilderen een mooi stilleven van drie planten. “Een echte Kremer en de eerste die ik maak” zei ze.
De cursus is gestart op 29 oktober met als doelstelling het aanreiken van verschillende schilder en teken technieken en materialen.
Door deze cursus krijgt men plezier in het schilderen en in het samen als groep bezig zijn met deze activiteit.
Expositie
Eind mei wordt er een expositie gehouden van het werk wat door de groep is gemaakt. Op de foto’s kunt u al een indruk krijgen. Het zal zeer de moeite waard zijn om te komen kijken.
Sponsors
De groep zoekt nog een aantal sponsoren voor de aanschaf van materialen zoals verf en lijsten. Wilt u een bedrag schenken aan de groep neem dan contact op met Frans Hage. Hij zorgt dat uw donatie op de juiste plek komt. Tel. : 0594 503224