Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Stremming brug Heereburen Kommerzijl

26 oktober 2012    Zuidhorn-nieuws
Het doorgaand verkeer op de Heereburen bij Kommerzijl is voor onbepaalde tijd gestremd.

 

    De brug in de Heereburen is afgesloten voor alle verkeer. Het besluit tot afsluiting is genomen door het waterschap Noorderzijlvest, eigenaar van de brug. Gebleken is dat de brug gebreken vertoont, waardoor het niet verantwoord is er nog langer verkeer over te laten rijden. De gemeente Zuidhorn heeft borden geplaatst en de brug afgesloten met hekken. Het waterschap betreurt dat de afsluiting voor overlast zorgt voor de omwonenden die moeten omrijden. Alle omwonenden zijn persoonlijk door Noorderzijlvest op de hoogte gesteld van de stremming.

    Het waterschap Noorderzijlvest verwacht op vrijdag 2 november 2012 duidelijkheid te hebben wanneer de reparatie van de brug start en wanneer de stremming opgeheven kan worden. Het waterschap probeert de periode van overlast zoveel mogelijk te beperken.

    Voor meer informatie over de stremming van de brug in de Heereburen kunt u contact opnemen met Roelf Beukema, teamleider van het waterschap Noorderzijlvest (http://www.noorderzijlvest.nl) op telefoonnummer 06- 15 01 46 68.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Kunstkoppen

Stem mee op welke van de vijf plekken de betonkoppen moeten komen

29 september 2023    Zuidhorn-nieuws
"heeft even geduurd.............................
Lees verder →
Drugs wiet

Burgemeester sluit ruimte in bedrijfspand in Leek:Drugs

28 september 2023    Zuidhorn-nieuws
aan de Auwemalaan in Leek
Lees verder →
Fietsvrijwilliger

Fietsen met de Duofiets: Samen erop uit

28 september 2023    Zuidhorn-nieuws
De duofietsen, de rolstoeltransportfiets van het Zonnehuis kunt u in overleg gebruiken
Lees verder →
Internet glasvezel

Hoe krijg je goedkoper internet in Zuidhorn?

27 september 2023    Zuidhorn-nieuws
Lees verder →
Pannenkoekenfeest (2)

Pannenkoekenfeest & Kindertheater bij de Rank

27 september 2023    Zuidhorn-nieuws - fotos
nazomerse activiteit voor alle basisschoolkinderen
Lees verder →