Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Sanne van der Velde (VV Zuidhorn) volgend seizoen in Friese wei

22 juni 2020    Zuidhorn-nieuws - Sport
naar SC Heerenveen in het Friese haagje
Sanne van der velde

Dat meidenvoetbal een grote ontwikkeling doormaakt is bij velen al wel bekend. Zo ook bij de VV Zuidhorn. Als één van de weinige verenigingen in het Noorden heeft de club een KNVB ontwikkelprogramma doorlopen waarbij de kwaliteit van het vrouwen- en meidenvoetbal binnen de vereniging wordt ontwikkeld en gewaarborgd. Zo kun je je als talentvolle speelster goed ontwikkelen bij de vereniging.

Sanne van der Velde is daar bij uitstek een voorbeeld van.
Dat ze talent heeft was al vroeg zichtbaar. Ze begon bij de VV Zuidhorn te voetballen bij de kabouters. Ze doorliep een aantal jeugdteams waarbij ze voetbalde met jongens. Vanaf haar negende voetbalt ze bij de meiden. Door vervroegd door te stromen naar hogere teams kon ze haar talent verder ontwikkelen bij de meiden. Bij VV Zuidhorn streven we ernaar om iedere speelster op haar eigen niveau te laten voetballen.
Afgelopen seizoen speelde ze bij MO17-1 op hoofdklasse niveau. SC Heerenveen had haar op dat moment al in het vizier. Ze deed al enige tijd mee met de extra trainingen van SC Heerenveen met andere talentvolle meiden in de categorie MO15.

Met ingang van volgend seizoen maakt ze de overstap naar SC Heerenveen MO16. Ze mag een jaar spelen bij het meidenteam dat uitkomt in de JO15 hoofdklasse.

De club gaat Sanne missen bij de meidenteams maar daarnaast is het ook een bevestiging dat ze goed bezig zijn met de jeugdopleiding van de meiden.

De club zegt trots te zijn op Sanne en heeft genoten van haar voetbalkunsten.

Bron/foto  VV Zuidhorn
 

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Stuur het door:
Deel via WhatsApp

Laatste nieuws

Parels westerkwartier-visvliet-stella van marketing groningen

Woensdag 29 maart aftrap toeristisch seizoen Westerkwartier

22 maart 2023    Zuidhorn-nieuws
Presentatie nieuwe kinderkaart, uitwisselen foldermateriaal en netwerken
Lees verder →
Huizekleinnienoord

Verkoop gemeentehuis Leek – kans voor nieuwbouw

21 maart 2023    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Gemeentehuis Leek blijft open tot in het voorjaar 2024
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over netwerkbijeenkomst Startende ondernemers, Takkenroute & aftrap toeristisch seizoen

21 maart 2023    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 21 maart 2023
Lees verder →
Laptop-smartphone

De voordelen van een virtueel kantoor

21 maart 2023    Zuidhorn-nieuws
Lees verder →