Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

RABO Zuidhorn naar Overtuinen

2 april 2014    Zuidhorn-nieuws
Laatste pand in complex verhuurd
Ondertekening rabo

Vandaag heeft RABOBank een overeenkomst getekend met de verhuurder van het winkelcomplex aan de overtuinen in Zuidhorn.

Het is een ideaal pand om alle dienstverlening in onder te brengen. Voor de inrichting is zeker een aantal maanden nodig.
Of het naastgelegen "kleinste pand wat te huur is in Zuidhorn" ook gebruikt gaat worden is nog niet bekend. Die ruimte zou goed kunnen fungeren als plek voor een Pinapparaat.

De bank komt op termijn met meer informatie over de plannen.

De ruimte waaruit RABO vertrekt op de hoek van de Gast en de Hanckemalaan wordt in gebruik genomen door de artsen die graag uit willen breiden.

‘Als de verbouwing volgens plan verloopt gaat onze vestiging in Zuidhorn, één van onze kernkantoren, komend najaar verhuizen van de Hanckemalaan naar een nieuw onderkomen aan de Overtuinen’, zegt Olav Eerkes, directeur Bedrijfsmanagement.

Het pand voldoet qua locatie en uitstraling aan alle wensen. Olav licht toe: ‘Het nieuwe kantoor is goed bereikbaar en beschikt bovendien over ruime parkeergelegenheid. De komende periode wordt het pand verbouwd tot een toekomstgericht en eigentijds bankkantoor. Met een moderne bankhal en mogelijkheden om klanten kennis te laten maken met de nieuwe manieren van bankieren. Kantoor Zuidhorn is straks de meest moderne Rabobankvestiging in ons mooie werkgebied.’

Op de foto staan: aan tafel dhr Olav Eerkes en dhr Tigchelaar (met zonnebril), staand makelaar Tjibbe Jan Boringa van makelaardij Hoekstra

  • Rabo
  • Rabo 2
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Wereldvluchtelingendag tafels van hoop

Wereldvluchtelingendag in Zuidhorn

15 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
​Tafels van Hoop Zuidhorn besteedt samen met Pand 10A (de Buurthuiskamer) aandacht aan Wereldvluchtelingendag 2025
Lees verder →
Gouden leeuw (10)

“Super” Weekend Westerkwartier: ga op pad!

13 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
14 juni heel veel activiteiten in de regio
Lees verder →
Buitenspeeldag zuidhorn 2025 (1)

Buitenspeeldag Zuidhorn; paar foodtrucks erbij en je hebt een festival

12 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Was mooi weer
Lees verder →
Nederveen

Gemeente Westerkwartier heeft financiën op orde voor 2026, zorgen over toekomst blijven

11 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
In 2026 geen bezuinigingsmaatregelingen en de onroerendezaakbelasting (OZB) wordt niet (extra) verhoogd
Lees verder →
Wethouder hans haze en ton schroor archeologische vondsten onthuld bij borghlocatie

Informatiebord archeologische vondsten onthuld bij Borghlocatie in Zuidhorn

11 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Sluiting school in 2014 naar infobord in 2025
Lees verder →
Roze50plus

Ontmoeting en empowerment van LHBTQ Senioren in het Westerkwartier

10 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Zuidhorn loopt voorop met huiskamer ROZE 50+
Lees verder →