Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Pré-Party 15 jaar Kikstra Zonwering ( en Outdoor Concepts )

10 januari 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld - fotos
Extraatje tijdens Nieuwjaarsbijeenkomst Ondernemersvereniging gemeente Zuidhorn
Ovgz alv kikstra (1)

Afgelopen woensdag kwamen leden van de Ondernemersvereniging gemeente Zuidhorn (OvgZ) bijeen in Noordhorn voor hun traditionele Nieuwjaarsbijeenkomst met ALV. Bijeenkomsten van deze vereniging vinden traditiegetrouw plaats bij een van de leden waarbij ook dit keer Hotel Aduard een rijk gevuld buffet verzorgde.

Richard en Klarisse Kikstra ontvingen het gezelschap en lieten en passant vallen dat zij dit jaar al weer 15 jaar actief zijn in hun branche. “ We waren het ons eigenlijk niet bewust maar dit jaar hebben we een jubileum” sprak Richard. De aanwezigen konden de bijeenkomst dan ook gelijk beschouwen als een Pré-Party van het jubileum. Over hoe het verder dit jaar onder de aandacht gebracht gaat worden zal later blijken.

Na een Up-date door voorzitter Hein Buist van de OvgZ gaf Richard een uitgebreide rondleiding.

Kikstra begon dus 15 jaar geleden in een unit van het bedrijfsverzamelgebouw in Noordhorn, een mooie zichtlocatie langs de N355 en groeide langzaam maar zeker en nam er steeds een unit bij. Momenteel is bijna de helft van het verzamelgebouw door Kikstra in gebruik. Eerst voornamelijk met verkoop van zonwering zoals markiezen en uitval,- en knikarmschermen. Later voegde hij Outdoor Concepts toe aan de naam. Een toevoeging die vaak vragen opriep wat hem de gelegenheid gaf om daarover uitgebreid te verhalen.

Niet alléén Zonwering
Er worden overkappingen, terrasoverkappingen, buiten zonwering en tuinkamers gerealiseerd. Via het idee van klanten ontwerpt, visualiseert en realiseert KIkstra outdoor dromen in luxe design en van de hoogste kwaliteit. Leverancier Renson, de trendzetter in outdoor Living speelt daarbij een grote rol.

» Meer over Kikstra Zonwering en Outdoor Concepts

De Ondernemersvereniging Zuidhorn
is opgericht op 4 oktober 1991 en bestaat uit eigenaars van grote en kleine ondernemingen. Het vakgebied waarin zij zich bewegen is zeer divers.

Activiteiten
Er is een gemeenschappelijke deler; elk bedrijf vindt het interessant en belangrijk om op de hoogte te blijven van de ontwikkelingen van zijn mede ondernemers. Dit gebeurt door bedrijfsbezoeken aan elkaar en vergaderingen met gastsprekers. In april staat bijvoorbeeld een bedrijfsbezoek aan Aware te Heerenveen op het programma. Neem contact op en kom eens vrijblijvend langs of ga mee met een bezoek. » Meer over de vereniging

  • Ovgz alv kikstra (2)
  • Ovgz alv kikstra (3)
  • Ovgz alv kikstra (4)
  • Ovgz alv kikstra (5)
  • Ovgz alv kikstra (6)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Oranjemarkt

Oranjemarkt Koningsdag Zuidhorn: programma

25 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Grootste Oranjemarkt in de regio 09.00-17.00 uur
Lees verder →
Dhr. koevoets lintje

Lintjes voor de heer Koevoets en mevrouw Kremer-Koelewijn uit Zuidhorn

25 april 2026    Zuidhorn-nieuws
zes gedecoreerden in Westerkwartier
Lees verder →
Anzac kranslegging

Burgemeester Ard van der Tuuk legt krans tijdens Anzac Day

25 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Op deze dag worden wereldwijd Australische en Nieuw-Zeelandse militairen herdacht
Lees verder →
Bauke mollematocht 2025 (1)

Bauke Mollema wint Ridderronde

25 april 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
criterium door de binnenstad van Maastricht dat sinds 1985 wordt verreden
Lees verder →
Stofzuiger

Stofzuiger kiezen: zakloos pas als je ’m vaak leegt

25 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Met zak: minder contact met stof, vaak rustiger
Lees verder →
Trampoline 31-ai-generated-

Losse trampolinerand kopen: kies wat echt past (en maak het jezelf makkelijk)

25 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Je wilt dat je nieuwe rand meteen goed ligt: overal gelijkmatig, zonder trekken en zonder open stukjes waar je veren toch weer zichtbaar zijn.
Lees verder →