Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Personal Touch Travel: Van weekend tot Wereldreis

21 juni 2018    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Bianca regelt alles tot in detail!
Personal-touch-bianca

Personal Touch Travel is in Zuidhorn inmiddels een begrip. Beter nog, eigenaresse Bianca is een begrip als het over vakanties gaat.

Bianca die in 2010 besloot, na vele jaren voor verschillende reisbureaus gewerkt te hebben, voor zichzelf te beginnen, geniet volop van haar afwisselende werk.

In de afgelopen acht jaar heeft ze een groot klantenbestand opgebouwd voor wie ze een droomvakantie, huwelijksreis of weekendje weg heeft verzorgd.

De kracht van de franchiseformule waarbij ze zich destijds aansloot is de persoonlijk aanpak. Bianca komt bij je thuis, inventariseert de wensen, adviseert, soms ook om juist ergens niet naar toe te gaan en regelt de reis tot in detail.

Vakantie kan vaak leiden tot (keuze) stress in het enorme aanbod via internet; waar komen we terecht, kloppen die foto’s wel? Hoe zit dat met het vervoer, wat zijn de leukste plekjes?

Bianca kan op veel vragen een passend antwoord geven. Niet alleen omdat zij zelf ook veel reist maar ook omdat er vanuit de organisatie veel kennis aanwezig is bij maar liefst 130 collega’s.

Bijna vanaf het begin werkt Angelique bij haar op kantoor terwijl Bianca voornamelijk op huisbezoek gaat.

Dat is een heel sterk punt van haar dienstverlening zegt ze. “Omdat ik bij mensen thuis kom voelen ze zich volledig op hun gemak. Hierdoor kun je in alle rust alle mogelijkheden bespreken en suggesties doen.”

Er wordt vaak veel bewuster op reis gegaan. Na vijf jaren sparen is het dan tijd voor die verre reis en dan wil je ook dat alles goed geregeld is.
Ook bij korte vakanties is een goede voorbereiding verstandig. “Je wilt tijdens je weekendje Rome niet urenlang in de rij staan voor musea of bezienswaardigheden”. Met dagkaarten voor een metro en museumkaartjes met tijdslot op zak kunnen de mensen met een gerust hart op weg.

Voor haar dienstverlening betalen klanten een bijdrage van slechts 35,- . Haar verdiensten komen met name vanuit vergoedingen van de reisorganisatie of leveranciers. Het komt regelmatig voor dat eenzelfde reis bij Bianca zelfs nog goedkoper uitvalt door rechtstreeks samen te werken met de lokale reisorganisatie. Dat is ook een voordeel van het aangesloten zijn bij een Franchiseonderneming. Daardoor kunnen er grotere kortingen bedongen worden die uiteindelijk bij de klant terecht komen.

 

Bianca Brons-Wiersma
Koekoeksbloem 7 
9801 LW Zuidhorn
Tel: 0594-504498 of 06-27853778
E-mail: bianca.brons@personaltouchtravel.nl 
Internetsite: http://www.reisbureauzuidhorn.nl
 

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Groente baby

Nieuwe subsidieronde voor gezonde leefstijl

06 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Organisaties kunnen een aanvraag indienen voor een bijdrage tot 15.000 euro
Lees verder →
Zonnepark-oostwold (1)

Zonneparken ontwikkelen zich tot ecosysteem met unieke biodiversiteit

06 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Een nieuw soort leefgebied
Lees verder →
Stilaandeoverkant

‘T Is Stil aan de Overkant’: GRATIS Theatervoorstelling voor jongeren en ouders

06 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
In de voorstelling volgen we twee jonge voetballers die samen dromen van een profcarrière.
Lees verder →
Schaatsen op straat (1)

Schaatsen op straat in Zuidhorn

04 februari 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
Code rood zorgt voor ijspret
Lees verder →
Bauke mollematocht 2025 (1)

Bauke Mollema stopt na 20 (!) seizoenen als wielerprof

04 februari 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport - fotos
'Nog een jaar, one last dance.'
Lees verder →
Etruskische voorwerpen in museum wierdenland-1

Prikkelarme openstelling Gronings Licht in Museum Wierdenland Vrijdag 27 februari 10.00-12.30 uur

04 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Vrijdag 27 februari 2026 10.00-12.30 uur
Lees verder →