Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Openbare avond Comité Zuidhorn Geeft Tegengas

31 mei 2015    Zuidhorn-nieuws
Op deze avond wordt ingegaan op de (on)mogelijkheden om verhaal te halen bij schade door aardgaswinning.
Klaas wybo van der hoek

Op dinsdagavond 9 juni 2015 (20.00 uur, Balk, de Gast, Zuidhorn) houdt Comité Zuidhorn Geeft Tegengas een openbare avond. Deze avond is bedoeld voor een ieder die belangstelling heeft voor de gevolgen van de aardgaswinning in de gemeente Zuidhorn.

Op deze avond wordt ingegaan op de (on)mogelijkheden om verhaal te halen bij schade door aardgaswinning. Inleider is Henderi Lenting. Hij is als advocaat werkzaam bij De Haan Advocaten & Notarissen. Binnen De Haan Advocaten is hij coördinator van het Steunpunt Bevingschade. In dit Steunpunt werken contra-experts, makelaars en aannemers samen om gedupeerden van aardbevingen te ontlasten bij het verhalen van hun aardbevingschade op de NAM.

Het Comité Zuidhorn Geeft Tegengas heeft de volgende doelen:

-       onafhankelijke informatie en kennis verzamelen en bundelen over de gevolgen van de aardgaswinning voor de dorpen en inwoners in de gemeente Zuidhorn op de middellange en lange termijn;

-       samenbrengen van inwoners die te maken hebben met schade en daardoor elkaar steunen;

-       aandacht vragen voor de gevolgen van de aardgaswinning door regelmatig experts te raadplegen, bijeenkomsten te houden en de media op de hoogte te houden.

Klaas-Wybo van der Hoek en Dick Tillema zijn de oorspronkelijke initiatiefnemers van het Comité Zuidhorn Geeft Tegengas. Dick Tillema is niet meer direct bij de organisatie betrokken, maar is thans adviseur. Pauline Kooistra en René van der Goot behoren tot de organisatoren. Het Comité Zuidhorn Geeft Tegengas is een burgerinitiatief en geen formele organisatie. Het gaat om de inwoners, de leefbare toekomst van onze dorpen en hun belangen, aldus de initiatiefnemers.

Contact: klaas-wybo.v.d.hoek.raad@zuidhorn.nl; Resonanz@Xs4all.nl of p.j.kooistra@xs4all.nl

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →