Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Open Dag Terra Oldekerk dit jaar online!

18 januari 2021    Zuidhorn-nieuws
Digitaal kennismaken, rondkijken, sfeer proeven…
Terra oldekerk

Terra Oldekerk organiseert op woensdag 27 januari een Open Dag voor het vmbo-groen. Dit jaar gaat dat anders dan normaal; de open dag vindt plaats in digitale vorm. Zit jij in groep 8 en wil jij ook kennismaken met je nieuwe school? Dan ben je van harte welkom, samen met je ouder(s)/verzorger(s), digitaal bij Terra Oldekerk op 27 januari!

Bij Terra Oldekerk krijgen leerlingen een goede mix van theorie en praktijk; naast de theorielessen zijn ze veel buiten bezig en leren van alles over de natuur en de wereld. Leerlingen werken met een eigen laptop, zowel op school als thuis. Daarmee kunnen ze de lesstof digitaal bekijken en op eigen niveau en in eigen tempo leren.

Live bijeenkomsten
“Door de huidige maatregelen kunnen we de leerlingen en hun ouder(s)/verzorger(s) dit jaar helaas niet fysiek ontvangen op onze school tijdens de Open Dag. Daarom hebben we een online variant bedacht. Door twee live bijeenkomsten informeren we de leerlingen en ouders. We hopen hen op deze manier een mooi kijkje in onze school te laten zien”, vertelt Miranda Bos-Willems van Terra Oldekerk. Leerlingen, ouders/verzorgers en andere belangstellenden kunnen de live bijeenkomsten bijwonen om 16.00 uur of 19.00 uur. “Meerdere docenten en leerlingen laten we aan het woord over onze school. Er zijn filmpjes te zien en het is mogelijk live vragen te stellen. De bijeenkomsten duren ongeveer 45 minuten. Je moet je van tevoren aanmelden.”

Beleeflessen
Daarnaast organiseert Terra Oldekerk nog allerlei andere activiteiten. “Op 16, 17 en 18 februari zijn er online beleeflessen en op woensdag 3 maart is er een beleefmiddag van 13.30 tot 15.30 uur. Voor beide activiteiten moeten de leerlingen zich aanmelden. Daarnaast kunnen ouders een persoonlijk gesprek aanvragen. Alle informatie daarover vindt men op onze website”, legt Bos-Willems uit.

Vmbo-groen
Bij Terra kun je naar het vmbo-groen. “Dit is een veelzijdige opleiding. Leerlingen kunnen binnen het vmbo-groen verschillende leerwegen volgen: basisberoepsgerichte leerweg, kaderberoepsgerichte leerweg en gemengde leerweg. Voor leerlingen met een ondersteuningsbehoefte biedt Terra Oldekerk veel begeleidingsmogelijkheden. Bovendien is er huiswerkbegeleiding tijdens en na schooltijd. Alle vragen over ondersteuning en begeleiding kunnen gesteld worden tijdens de online Open dag.

Online Open Dag Terra Oldekerk woensdag 27 januari 2021
Aanmelden livesessie 16.00 uur                                              
Aanmelden livesessie 19:00 uur                                               

Voor meer info kijk op oldekerk.voterra.nl

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Stuur het door:
Deel via WhatsApp

Laatste nieuws

Uitreiking pluim kris but

PvdA Pluim voor Kris But

08 maart 2021    Zuidhorn-nieuws
voor inzet om vrouwen en hun gezinnen te helpen op Lesbos, waar zij gestrand zijn op weg naar een beter leven.
Lees verder →
Stieneke van der graaf- nieuwenhuis

Kamerlid Stieneke van der Graaf (CU) bezoekt Collectief Groningen West

06 maart 2021    Zuidhorn-nieuws
​Meer natuurlijke variatie in een aantrekkelijk agrarisch landschap, hier staat Collectief Groningen West voor
Lees verder →
Zuidhorn-2019 hoofdstraat

Stimuleringsregeling voor versterking winkelcentra Westerkwartier

05 maart 2021    Zuidhorn-nieuws
Onderdeel uit van dit uitvoeringsprogramma Retailvisie
Lees verder →
Lindenborg

Jongeren in Westerkwartier hebben het zwaar, maar zetten goed door!

05 maart 2021    Zuidhorn-nieuws
Jongeren willen contact, activiteiten en onderwijs
Lees verder →
Schoenmaker pieter de ruiter (1)

Schoenmakerij tussen bakker en slager Zuidhorn

03 maart 2021    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Schoenmakerij - Orthopedische schoen herstellen - Fournituren – Sleutels - Stomerij
Lees verder →
App

Westerkwartier toe aan nieuwe App

03 maart 2021    Zuidhorn-nieuws
Website ook te gebruiken op smartphone
Lees verder →