Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Opa’s en oma’s reizen massaal af naar c.b.s. het Anker…

11 juni 2012    Zuidhorn-nieuws
Woensdag 6 juni bezochten de opa’s en oma’s vanuit heel Nederland de kleuters van c.b.s. het Anker.
Nieuws-2012-anker-opaomadag

Op deze ochtend waren de opa’s en oma’s uitgenodigd om een kijkje te nemen in de schoolwoningen in de Oostergast. Ze gaven hieraan massaal gehoor en kwamen van heinde en ver. Onder het genot van een kopje koffie of thee bekeken ze vol trots hoe hun kleinkinderen anno 2012 onderwijs volgen. Menig opa en oma was onder de indruk en was vroeger graag zelf op deze manier naar school gegaan. Aan het einde van de ochtend werd in de kring (bij alle opa’s en oma’s op schoot of op de rollator) het verhaal ‘Liselotje gaat logeren’ voorgelezen. De laatste regel ging volledig op: ‘O, wat is het toch fijn, dat er opa’s en oma’s zijn!’

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Grootste vis pim griffioen

Sportieve ochtend op de vissteigers

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Samen buiten zijn, leren, plezier maken en respect hebben voor vis en natuur
Lees verder →
Evert van der weit, kampioen jur jansonius en ruben talen

Jur Jansonius clubkampioen Talero

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Volgende week clubkampioenschappen van de jeugd
Lees verder →
Kinderfietsroute

Ga op fietsavontuur met je klein kinderen!

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Samen lekker fietsen en veel ervaring opdoen? Dat is niet alleen superleuk, maar ook nog eens goed voor de verkeersveiligheid voor je kleinkind én voor jezelf.
Lees verder →
Regenboog

Provincie stimuleert inclusieve samenleving met nieuwe subsidie

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Stichtingen, verenigingen en gemeenten in de provincie Groningen kunnen de nieuwe subsidie aanvragen.
Lees verder →
Driewielfiets senior groningen bereikbaar - stella dekker fotografie  (7)

Gratis een elektrische driewielfiets uitproberen

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Inwoners van de provincie Groningen kunnen vanaf maandag 7 juli een week lang gratis een elektrische driewielfiets uitproberen.
Lees verder →
Voederhaag koeien

De provincie helpt de Groningse landbouw te verduurzamen

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Een fikse korting op bomen, heggen, kruidenrijke grasmengsels voor melkveehouders en klavermengsels voor akkerbouwers
Lees verder →