Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Ondertekening contract Zwemcentrum Zuidhorn

14 februari 2012    Zuidhorn-nieuws
We beginnen niet zonder Jan (bos)
Nieuws-2011-ondertekening-zwemcentrum

Het slotstuk van alle onderhandelingen en perikelen rondom een nieuwe zwemvoorziening was de ondertekening van het contract tussen de gemeente Zuidhorn en de ondernemers Hans Pantjes en Michel Vaatstra.
Met maar liefst drie wethouders hebben de ondernemers van doen gehad, Hielema, Wiersma en tot slot Stol die de handtekening namens de gemeente mocht zetten.

Maar de ondertekening ging niet van start zonder de aanwezigheid van Jan Bos. Deze ambtenaar heeft met name in de laatste fase veel werk verzet en Pantjes en Vaatstra stonden op de komst van Bos. Zelfs tijdens de ondertekening wees de heer Bos nog even de plek aan op het contract ondertekend moest worden, tot op het laatste moment het overzicht en controle.

Beide ondernemers staan te trappelen om te beginnen en wijden uit over hun filosofie; persoonlijk betrokken medewerkers, professionele begeleiding en individuele aandacht bieden in een sfeervolle warme ambiance.
Dat deze formule succesvol is, is ondermeer af te lezen aan de drie Awards die het Zwemcentrum Kollum afgelopen november in de wacht heeft gesleept.

Stol roemde de betrokkenheid van beide heren, tijdens elke raadsvergadering waarin ofwel de Waterborgh, het faillissement daarvan of de alternatieven werd behandeld waren zij aanwezig.
Ook vond hij het lef getuigen om deze zwemvoorziening te starten.

De mannen zelf spreken het liefst van een ZwemCentrum. Een Centrum waar Sociaal en Maatschappelijk gedacht wordt. Meer dus dan alleen een zwembad.

 

» Meer foto's van de koffie met Oranjekoek vooraf en de ondertekening
14-12-2011 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Raad inspreker jan jaap de boer

Vurig pleidooi voortzetten toeristische ontwikkeling Westerkwartier

31 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Jan Jaap de Boer; “anders missen we de boot”!
Lees verder →
Klaverjasclub zuidhorn (3)

Kaarten op tafel of ballen in het grind?

31 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Elke woensdag raak!
Lees verder →
Emma en juf brenda

Prijzen Kinderkunst uitgereikt

31 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Onderdeel van de Kunst in de Etalageroute Zuidhorn
Lees verder →
Molen fortuna in gebruik 2025 (1)

Fortuna in Noordhorn officieel in gebruik genomen

31 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Extra feestelijk tintje
Lees verder →
 

Intern onderzoek gaswinning Pieterzijl

31 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Naar aanleiding van fouten in een lopende rechtszaak bij de Raad van State
Lees verder →
De verbiending de haar

Nieuwe aflevering van podcast De Verbiending

29 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
de vierendertigste alweer!
Lees verder →