In juni veranderde het idyllische dorp Niehove drie dagen lang in één groot openluchttheater. Theatergroep Fierrrr presenteerde Fierrrr op Niehove: een bijzondere theatrale ontdekkingstocht langs huizen, tuinen en erven van gastvrije dorpsbewoners. Geen traditionele voorstelling in een theaterzaal, maar een unieke wandeling waarbij bezoekers werden meegenomen van locatie naar locatie en telkens werden verrast door een nieuw verhaal.
De belangstelling was overweldigend. Helaas werden veel mensen teleurgesteld omdat alle drie de voorstellingen waren uitverkocht. Daarom is dankzij de enthousiaste medewerking van de inwoners van Niehove, besloten twee extra voorstellingen in september te organiseren. Dat is op donderdag 3 september om 19.30 uur en op vrijdag 4 september om 19.30 uur.
Per voorstelling is er plaats voor maximaal 30 bezoekers, dus wees er snel bij.
Praktische informatie
Prijs: € 20,- per persoon. Dit is inclusief koffie/thee vooraf en een hapje en drankje na afloop. Tijdens deze bijzondere theaterwandeling word je begeleid door een gastvrouw langs de verschillende speellocaties in het dorp. De voorstelling duurt ruim twee uur, inclusief een korte pauze.
Reserveren
Wil je erbij zijn? Stuur dan een e-mail naar theatergroepfierrrr@gmail.com
Theatergroep Fierrrr,
Helena Planting / Reinie Bos / Richard Jonas / Johan Dijkema
Zie ook: http://www.theatergroepfierrrr.nl