Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Nieuw leven bij Hoeve Paradij

23 april 2021    Zuidhorn-nieuws
lammetjes, geitjes en veulens
Lammertijd

De schapen van Hoeve Paradij hebben dit voorjaar ruim 70 lammetjes gekregen ! Ook zijn er 15 geitjes geboren. Een drukke maar mooie tijd voor de deelnemers. Want er moet goed gezorgd worden voor al die kleintjes. Elke dag moet er vers stro in de aflammerhokjes. De moeders moeten goed gevoerd met hooi en kuil. En er moet altijd schoon drinkwater genoeg zijn. Het is weer een mooie lammertijd geweest waar de deelnemers trots op terug kunnen kijken.

De veulentijd is nog niet voorbij. Er zijn al wel drie prachtige veulentjes geboren. Maar er is nog wel wat op komst.

Broedtijd
Er wordt ook weer volop gebroed. Zowel in de vrije natuur als ook in de broedmachines van Hoeve Paradij. Wat is het een feest als na zo'n 3 weken de eitjes uitkomen. En dan maar zorgen...! Deze pulletjes liggen lekker onder de warmtelamp. Even bijkomen. Straks eten en drinken, verzorgd door de deelnemers van de zorgboerderij.

Hoeve Paradij is een landelijk gelegen boerderij bij Aduard, vlak buiten de stad Groningen.
Hoeve Paradij is er voor mensen die op de een of andere manier een beperking hebben en graag willen werken of logeren op een boerderij. Ze krijgen hierbij professionele ondersteuning en begeleiding op maat, in een sociale en christelijke omgeving.
http://www.paradij.nl

  • Veulen
  • Pulletjes eendjes
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Schaatsen op straat (1)

Schaatsen op straat in Zuidhorn

04 februari 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
Code rood zorgt voor ijspret
Lees verder →
Bauke mollematocht 2025 (1)

Bauke Mollema stopt na 20 (!) seizoenen als wielerprof

04 februari 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport - fotos
'Nog een jaar, one last dance.'
Lees verder →
Etruskische voorwerpen in museum wierdenland-1

Prikkelarme openstelling Gronings Licht in Museum Wierdenland Vrijdag 27 februari 10.00-12.30 uur

04 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Vrijdag 27 februari 2026 10.00-12.30 uur
Lees verder →
Kunst op straat

‘Kunst op Stroat’ : Spoorbrugmonument in Zuidhorn

04 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Archiefstruiner Bas van der Heide over alles wat met geschiedenis en kunst te maken heeft
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Bewonersavonden, aanslag gemeentelijke heffingen en Landschapsbiografie Westerkwartier

04 februari 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 3 februari
Lees verder →
Politieauto

Nepagenten actief in Zuidhorn

04 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
inwoner aan de Cappelastraat te Zuidhorn gebeld dat een agent haar pinpas en waardevolle spullen kwam ophalen.
Lees verder →