Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Muzikale bustochten ook door Zuidhorn en Leek

12 januari 2019    Zuidhorn-nieuws
Q-link 1 naar Zuidhorn brengt singer-songwriter Martijn van der Zande Nederlandstalige liedjes ten gehore.
Busstation (2)

Groningse muzikanten treden op in Q-link bussen en Kiosk. De zesde editie van Bus Sessions start dit jaar niet in een bus maar in de Kiosk van het busstation in Groningen.

Bij voorgaande edities speelden Groningse muzikanten alleen in verschillende Q-link bussen. Dit jaar is er vooraf een presentatie van alle muzikanten in de Kiosk van het busstation. Vanaf daar vertrekken ze naar de Q-link bussen en stappen in voor een optreden in de bus.

Voor verschillende plaatsen in de regio is Q-link een belangrijke – en snelle – verbinding met Groningen Stad. Bus Sessions vindt plaats op vrijdagmiddag 18 januari en is een initiatief van Qbuzz, OV-bureau Groningen Drenthe en Grunnsonic.

Verschillende muzikanten

In Q-link 1,2, 3, 4, 5, 6 en 15 kunnen reizigers tussen 14.30 uur en 17.30 uur luisteren naar verschillende muzikanten. In Q-link 1 naar Zuidhorn brengt singer-songwriter Martijn van der Zande Nederlandstalige liedjes ten gehore. Q-link 3 naar Leek wordt gevuld met frisse rock van The Mudd.

Bron: westerkwartier

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Kloostermoppen

Fotowedstrijd Kleiweek: Op zoek naar hergebruikte kloostermoppen

03 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Museum Wierdenland, Kloostermuseum Aduard en Op Maarhuizen organiseren van 14-21 september een Kleiweek.
Lees verder →
rolstoelrit

Toegankelijke winkels en horeca in het Westerkwartier

03 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Samen werken aan toegankelijkheid
Lees verder →
Fortuna 2025 wieken

Molen Fortuna krijgt z’n vleugels terug

03 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Een feestelijk moment in Noordhorn
Lees verder →
Bert nederveen 2022

Housing First biedt kwetsbare inwoners Westerkwartier kans op stabiel thuis

03 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Met Housing First geven we mensen met complexe problemen eerst een woning
Lees verder →
Isolatie

Subsidie voor isolatie en ventilatie van woningen

02 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Lees verder →
Reitdieptochten

De Reitdieptochten in Garnwerd krijgen een doorstart!

02 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
zondag 24 augustus 2025
Lees verder →