Begin maart zei Mollema in gesprek met WielerFlits nog dat het zijn doel was om ‘100% te zijn’ voor de Giro d’Italia. “Op dit moment maak ik een goede kans (om geselecteerd te worden, red.) en dat is ook mijn doel, om daar zo goed mogelijk aan de start te staan”, klonk het toen. “Daar wil ik vooral Giulio Ciccone bijstaan in de bergen en ook Pedersen die met onze sprinttrein daarheen gaat, dus daar kijk ik op dit moment naartoe.”
Uiteindelijk zit Mollema echter niet bij het achttal dat afreist naar Albanië voor de Grande Partenza. Lidl-Trek wil in de drieweekse ronde vooral scoren met de genoemde Pedersen en Ciccone.
bron Wielerflts
De 12e Bauke Mollema Tocht is op zaterdag 19 juli 2025
Bauke Mollema fietst met zijn fans en wielerliefhebbers door zijn trainingsgebied in het schitterende Groningen! Pauzeplaats Overtuinen Zuidhorn