Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Lisalotte en Husein stoppen met caférestaurant Eisseshof

4 maart 2025    Zuidhorn-nieuws
Vereniging Dorpshuis Niehove zoekt nieuwe exploitant
Eisseshof-lisalotte

Na ruim 18 jaar stoppen Lisalotte Veen en Husein Goudsmit met de exploitatie van caférestaurant Eisseshof in combinatie met het beheer van dorpshuis Niehove. Daarom zoekt de Vereniging Dorpshuis Niehove per 1 oktober 2025 een nieuwe pachter die met net zoveel enthousiasme Eisseshof wil exploiteren en beheren.

Het beeldbepalende pand ligt direct naast het bezoekerscentrum Niehove. Het dorp is in 2019 door Elsevier uitgeroepen tot “Mooiste dorp van Nederland”. Niehove ligt centraal in het unieke Middag-Humsterland in de nabijheid van toeristische trekpleisters als Ezinge, Houwerzijl, Zoutkamp, Lauwersoog en Pieterburen.

Wegens het aangekondigde vertrek van de huidige pachters zoekt de Vereniging Dorpshuis Niehove (eigenaar van het pand) een pachter die in staat is om het caférestaurant met succes te exploiteren en te combineren met de dorpshuisfunctie. De levendige dorpsgemeenschap heeft langdurige ervaring om deze combinatie op een vruchtbare wijze in stand te houden.

Dit is een uitdagende maar ook unieke kans om de droom van een multifunctioneel horecabedrijf te verwezenlijken. In 2018 is het pand ingrijpend gerenoveerd waarbij onder andere de toegankelijkheid van het gebouw en de inrichting van de keuken nadrukkelijk aandacht hebben gekregen.

Belangstellenden kunnen contact opnemen met: Rob Vogel (voorzitter Vereniging Dorpshuis Niehove) Mobiel: 06 537 549 85 E-mail: info-eisseshof@niehove.eu

  • Eisseshof
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Archeologie-tussen-de-gasten (10)

Archeologen graven van alles op in Zuidhorn ( zelfs een oefenboerderij van de brandweer)

03 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Zuidhorn ook al in de ijzertijd bewoond
Lees verder →
Abdij artvark live  eric van nieuwland

Jaarprogramma 2025-2026 Abdijconcerten bekend

31 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
De kaartverkoop van het nieuwe seizoen gestart.
Lees verder →
Lantaarnpaal-poster-juli (1)

Nieuws van de lantaarnpaal #2

31 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Het aanplakbiljet is van alle tijden, denk aan Luther die zijn stellingen kenbaar maakte door ze aan de deur te spijkeren. Ook de lantaarnpaal is een gewillig object om boodschappen of oproepen te doen.
Lees verder →
Aduarderzijl-2025-2

Op de fiets door bijzondere landschap tussen Ezinge, Garnwerd en Schilligeham

31 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Zaterdag 16 augustus vanuit Museum Wierdenland, Ezinge
Lees verder →
Varen-bootje-matsloot

Rondje Zummer kiest het ruime sop en vaart Westerkwartier binnen

30 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Vanaf 18 augustus doet verslaggeversduo Maartje Ettema en Niiwino Geertsema, Schaphalsterzijl, Ezinge en Aduarderzijl en Garnwerd aan
Lees verder →
Politieauto

Verdacht persoon snuffelt rond in tuinen in Zuidhorn

29 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
“Maakt er een rommeltje van”
Lees verder →