Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Jan Wildeboer"ik stap op voor kanker:

8 november 2011    Zuidhorn-nieuws
De Zuidhorner Jan Wildeboer heeft de afgelopen 5 jaar afscheid moeten nemen van 5 collegas die de strijd tegen kanker hebben verloren. In zijn kennissenkring heeft een jonge moeder een hersentumor, je kunt niet veel meer doen dan alleen aandacht geven zegt hij.
Nieuws-alpe2012 200

Door geld in te zamelen voor onderzoeken wil hij toch de strijd aan gaan tegen deze vreselijk ziekte.

Een van zijn acties is het met de fiets bedwingen van de beroemde Alp d’huez.

Alpe d’huzes is een organisatie die door dit sportieve evenement geld binnen haalt voor de strijd tegen kanker. De deelnemers dienen met behulp van sponsoring een zo hoog mogelijk bedrag bij elkaar te brengen.
Op 7-6-2012 is Jan van plan om 4 beklimmingen te maken en u kunt het daarbij steunen door een geldbedrag te doneren.

Zijn streefbedrag is € 5.000,00


Via » deze link kunt u Jan steunen.

Alpe d’huzes opgeven is geen optie

Alpe d'HuZes en haar Missie
Alpe d'HuZes zet zich ervoor in dat de strijd tegen kanker uiteindelijk wordt gewonnen. Dat kanker niet meer als dodelijke ziekte, maar als een chronische ziekte kan worden gezien.Momenteel krijgt ruim één op de drie mensen in Nederland een bepaalde vorm van kanker.Jaarlijks overlijden in ons land zo’n 42.000 mensen aan de gevolgen van kanker..

Het is van groot belang dat er zoveel mogelijk onderzoek wordt gedaan om deze verschrikkelijke ziekte te verslaan.

Alpe d’huzes is een organisatie die door dit sportieve evenement geld binnen haalt voor de strijd tegen kanker. De deelnemers dienen met behulp van sponsoring een zo hoog mogelijk bedrag bij elkaar te brengen.

De deelnemers zullen de beroemde Alp d’huez beklimmen. Het is de bedoeling dat zij dit zo vaak mogelijk doen, met een maximum van 6 maal. De beklimming begint in het dorp Le Bourg d'Oisans, is 13,8 km lang en heeft een stijgingspercentage van 7,9%. Bovenaan de berg ligt bocht één en onder aan de berg bocht 21.

Ik neem deel aan dit evenement en wil €5.000 bij elkaar brengen. Hiervoor ben ik u hard nodig. In het komende half jaar zal ik mij presenteren door diverse acties en hoop daarbij op uw financiële steun.

Groeten,

Jan Wildeboer
.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Schaatsen op straat (1)

Schaatsen op straat in Zuidhorn

04 februari 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
Code rood zorgt voor ijspret
Lees verder →
Bauke mollematocht 2025 (1)

Bauke Mollema stopt na 20 (!) seizoenen als wielerprof

04 februari 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport - fotos
'Nog een jaar, one last dance.'
Lees verder →
Etruskische voorwerpen in museum wierdenland-1

Prikkelarme openstelling Gronings Licht in Museum Wierdenland Vrijdag 27 februari 10.00-12.30 uur

04 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Vrijdag 27 februari 2026 10.00-12.30 uur
Lees verder →
Kunst op straat

‘Kunst op Stroat’ : Spoorbrugmonument in Zuidhorn

04 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Archiefstruiner Bas van der Heide over alles wat met geschiedenis en kunst te maken heeft
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Bewonersavonden, aanslag gemeentelijke heffingen en Landschapsbiografie Westerkwartier

04 februari 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 3 februari
Lees verder →
Politieauto

Nepagenten actief in Zuidhorn

04 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
inwoner aan de Cappelastraat te Zuidhorn gebeld dat een agent haar pinpas en waardevolle spullen kwam ophalen.
Lees verder →