Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Jaarmarkt Noordhorn: vrolijk en spannend

16 mei 2011    Zuidhorn-nieuws - fotos
Zaterdag 14 mei was de jaarmarkt in Noordhorn.
Tweewielerhuisjaarmarktnoordhorn20111
 Deze typisch "Dorpse" braderie werd geopend met een fikse regenbui en door Burgemeester Bert Swart. Echt Hollands weer.


Het is tegelijkertijd nationale molendag en jaarmarkt in Noordhorn en vrolijk wapperen vlaggetjes op het paadje naar de molen. De vlaggetjes zijn gemaakt door de kinderen van de Molshoop en het Kompas, onder artistieke leiding van Ingrid Nieboer. Sommige vlaggetjes waren verregend, maar dat mocht de pret niet drukken.

Het bleef verder droog en de burgemeester begon zijn praatje met een interviewtje met de kinderen.
Hiermee was de markt geopend met ook dit jaar weer een bonte verzameling van allerhande nijverheid: bloemkunst, houtbewerking, oorbellen, zeepjes, kaarsen, kaas en worst. Natuurlijk ontbraken de traditionele touwtje trek, zweefmolen en de ballonnenclown niet. Ook waren er Zumba-demonstraties van Fysiofit en streetdance door Sportvereniging Noordhorn.

Circus PomPom was aanwezig met acrobaten die de jeugd spannende momenten bezorgde. Terwijl ze tussen twee acrobaten stonden werd er met brandende fakkels gejongleerd.

 

Verder presenteerde tweewielerhuis De Vries het model 2012 van Sparta. "vers uit de fabriek met de nieuwste kleuren" vertelde een trotse Hanna de Vries en vervolgde ze " te koop bij tweewielerhuis de Vries in Noordhorn!".

De klapper van dit jaar was ongetwijfeld de grootse bruidsmodeshow met jurken van Jikky Wildeboer. Geshowd in de Nederlands Hervormde kerk kwamen deze jurken uitstekend tot hun recht. Prachtig! De artistieke bruidsboeketten, gemaakt door Bernard Visser, en de lieftallige bruismeisjes zorgden voor de finishing touch. Enthousiaste geraakt, kon je jezelf in de showroom van Pijpker laten transformeren in een lentebruidje; met heuse trouwauto op de achtergrond. De modeshow, hairstyling, visagie en fotografie werden door studentes (van de opleiding Welness) van het Noorderpoort geregeld. Kortom: vrolijke gezichten ondanks de toch wel koude dag.

» een paar foto's

16-05-2011 dorpsbelangen noordhorn/WIZ
 

 
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Wereldvluchtelingendag tafels van hoop

Wereldvluchtelingendag in Zuidhorn

15 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
​Tafels van Hoop Zuidhorn besteedt samen met Pand 10A (de Buurthuiskamer) aandacht aan Wereldvluchtelingendag 2025
Lees verder →
Gouden leeuw (10)

“Super” Weekend Westerkwartier: ga op pad!

13 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
14 juni heel veel activiteiten in de regio
Lees verder →
Buitenspeeldag zuidhorn 2025 (1)

Buitenspeeldag Zuidhorn; paar foodtrucks erbij en je hebt een festival

12 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Was mooi weer
Lees verder →
Nederveen

Gemeente Westerkwartier heeft financiën op orde voor 2026, zorgen over toekomst blijven

11 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
In 2026 geen bezuinigingsmaatregelingen en de onroerendezaakbelasting (OZB) wordt niet (extra) verhoogd
Lees verder →
Wethouder hans haze en ton schroor archeologische vondsten onthuld bij borghlocatie

Informatiebord archeologische vondsten onthuld bij Borghlocatie in Zuidhorn

11 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Sluiting school in 2014 naar infobord in 2025
Lees verder →
Roze50plus

Ontmoeting en empowerment van LHBTQ Senioren in het Westerkwartier

10 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Zuidhorn loopt voorop met huiskamer ROZE 50+
Lees verder →