Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Inschrijven Oranjemarkt Zuidhorn

7 februari 2014    Zuidhorn-nieuws
Alle (behalve die van de kindermarkt) inschrijvingen digitaal, wees zorgvuldig en compleet om teleurstellingen te voorkomen.
Oranjemarktvoorzitter

Zaterdag 26 april 2014  is de dag waarop wij weer onze grote Oranjemarkt Zuidhorn gaan houden. De voorbereidingen zijn al aan de gang. Alle vrijwilligers (bestuurs- en commissieleden) hebben hun draaiboeken klaar. De vergunning van de gemeente Zuidhorn is al ontvangen. Voor de vrijwilligers houden wij op 16 april om 20.00 uur een informatieavond in zaal Balk. Nu de deelnemers nog.

Zoals u inmiddels gewend bent, gaan alle (behalve die van de kindermarkt) inschrijvingen digitaal. U kunt zich nu al januari 2014 via de website www.oranjemarktzuidhorn.nl inschrijven. Wees daarbij zorgvuldig en compleet om teleurstellingen te voorkomen.

Soms wordt ik aangesproken alsof de Oranjemarkt Zuidhorn een commerciële markt is en er een professionele organisatie achter de Oranjemarkt zit. Ik beschouw dat als een compliment, maar de Oranjemarkt wordt toch echt geheel door vrijwilligers georganiseerd. De vrijwilligers worden door ons opgeleid (verkeerregelaars) en in de watten gelegd (lunchpakket, diner, etc.).

Dat doen we graag, omdat een Oranjemarkt zonder de vrijwilligers niet mogelijk is. Wil je ons mee helpen? Schrijf je dan in op deze site als vrijwilliger. Join a great team!!

We zijn een stichting zonder winstoogmerk. Diverse zaken zoals marktkramen, dranghekken, borden, toiletunits en stroomvoorzieningen moeten wij kopen of huren. Dat kost geld. Met een bescheiden stageld kunnen wij de kosten dragen. Zo willen wij dat ook houden, maar dit jaar hebben wij enkele tarieven toch moeten verhogen. Het parkeren is nog steeds gratis.

Door inzet van vele vrijwilligers kunnen wij voor alle deelnemers een uitstekende en vooral gezellige Oranjemarkt aanbieden. Een markt waar veel (interregionaal) publiek op af komt. Meestal tussen de 25.000 en 30.000 bezoekers.

Ik hoop op een leuke, drukke en bovenal gezellige Oranjemarkt 2014.

 

R.J. (René) Westerhoff-Dijkinga

Voorzitter stichting Oranjemarkt Zuidhorn

  • Oranjemarkt2011159
  • Oranjemarkt20121 (147)
  • Oranjemarkt20121 (179)
  • Oranjemarkt20121 (161)
  • Oranjemarktvrijwilligers2012
  • Oranjemarkt2007
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Lantaarnpaal-poster -aug (1)

Nieuws van de lantaarnpaal #3

18 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
Het aanplakbiljet is van alle tijden, denk aan Luther die zijn stellingen kenbaar maakte door ze aan de deur te spijkeren. Ook de lantaarnpaal is een gewillig object om boodschappen of oproepen te doen.
Lees verder →
Terp van ezinge

Waddenmusea bustour ook naar Museum Wierdenland en Kloostermuseum St. Bernardushof

14 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
Erop uit in september en oktober met de culturele bustour vanaf station Groningen
Lees verder →
Kasteel lego

LEGiO-museum wil kasteel kopen

14 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
LEGO kasteel gemaakt als "Folly" door Martin Pas en Familie Posthumus en Ger de Wilde
Lees verder →
Kaboutervoetbal

Vervolg op het kaboutervoetbal bij vvZuidhorn

14 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
in het najaar van 2025 (30 augustus t/m 29 november) op zaterdagochtend
Lees verder →
Vacature

Beheerder en Gastvrouw of -heer gezocht bij Cultureel Centrum

14 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
Verbind cultuur en gastvrijheid: ben jij de enthousiaste beheerder die onze bezoekers, huurders én artiesten van A tot Z welkom heet?
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over grofvuil, Tegemoetkoming Meerkosten & huisvesting statushouder

12 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 12 augustus 2025
Lees verder →