Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Henk Eppo en Jonna vertrokken naar Athene

21 juni 2011    Zuidhorn-nieuws
Henk Eppo Visser en Jonna Kraima van Special Olympics Team NL naar de World Summer Games in Athene Maandag 20 juni was het zover: Henk Eppo en Jonna vertrokken samen met Special Olympics

Henk Eppo Visser en Jonna Kraima van Special Olympics Team NL naar de World Summer Games in Athene

Maandag 20 juni was het zover: Henk Eppo en Jonna vertrokken samen met Special Olympics Team NL vanaf Schiphol naar de Special World Summer Games in Athene. Na maandenlange voorbereidingen en trainingen zullen ruim 7.500 sporters met een verstandelijke handicap uit 182 landen het tegen elkaar opnemen tijdens ’s werelds grootste sportevenement in 2011.

Special Olympics World Summer Games
De Special Olympics World Summer Games vinden van 25 juni tot en met 4 juli 2011 in Athene plaatst. In totaal zullen er ruim 7.500 sporters met een verstandelijke handicap uit 182 landen deelnemen aan ’s werelds grootste sportevenement in 2011, inclusief 86 sporters uit Nederland die daar gaan strijden om de gouden medailles in 12 takken van sport. Deelname is voor de sporters de kans van hun leven en tegelijkertijd de moeilijkste competitie die ze tegemoet gaan, maar er is meer! Door middel van de World Summer Games kunnen de sporters hun talenten en vaardigheden op wereldniveau tonen en laten zien dat zij net zoveel respect en waardering verdienen als andere sporters op topniveau.

Special Olympics Nederland
Special Olympics Nederland, onderdeel van Gehandicaptensport Nederland, maakt deel uit van een wereldwijde beweging in 182 landen die zich inzet om het leven van mensen met een verstandelijke handicap te verbeteren door middel van het organiseren van sportevenementen. Immers, sporten maakt mensen met een verstandelijke handicap niet alleen fysiek en mentaal ‘fitter’, het vergroot ook het zelfvertrouwen en daarmee het zelfbeeld.
Dit gaat niet zonder de hulp van onze hoofdsponsors AEGON, Rabobank en VriendenLoterij en onze maatschappelijk partner Fonds Gehandicaptensport.

21-06-2011 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Bauke

Bauke ambassadeur WK wielrennen in Groningen en Drenthe

04 april 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport - fotos
Bauke Mollema stopt aan het einde van het seizoen met zijn actieve wielercarrière. De dan 40-jarige oud-winnaar van onder meer de Ronde van Lombardije en twee ritten in de Tour de France zal zich daarna niet vervelen.
Lees verder →
Nieuw talent orkest blazers

Altijd al een blaas- of slagwerkinstrument willen leren bespelen?

03 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Of lijkt samen muziek maken je geweldig? Dan is dit je kans!
Lees verder →
Next led 2026

HYROX Physical Fitness Test door NEXT in Zuidhorn

03 april 2026    Zuidhorn-nieuws
12 april, deelname is gratis
Lees verder →
Raadsleden met lint

Koninklijke onderscheiding voor zes vertrekkende raadsleden

01 april 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
De nieuwe raad wordt op 1 april geïnstalleerd t
Lees verder →
Martha strengholt

Martha Strengholt gaat zelfstandig verder met Afslankstudio Martha

01 april 2026    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
De behandelingen blijven zoals mijn klanten die kennen vanuit Leek
Lees verder →
Westroutekaart pronk

Pronkjewailpad werkt samen met ‘De Verbiending’ in nieuwe Westroute

01 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Inschrijven gestart
Lees verder →