Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Goed gedaan Zuidhorners! Jullie maakten er een mooi Komfeest van

6 oktober 2019    Zuidhorn-nieuws - fotos
En het weer was weer prachtig
Komfeest-2019

Bedrijven, clubs, verenigingen en stichtingen; ze waren er ( bijna ) allemaal. In grote getale grepen zij de kans om hun activiteiten aan het publiek te presenteren. En dat is precies de opzet van de dag; Een visitekaartje van je zelf afgeven en als dorp in het geheel. In combinatie met de Open Huizendag een ideale gelegenheid om je product te verkopen of in gesprek te gaan met bezoekers.

De Dorpsvenne stond bol van de sportverenigingen die de jeugd lieten volleyballen, Korfballen, badmintonnen en hockeyen.

Op de Overtuinen werd ’s ochtends door vvZuidhorn kaboutervoetbal georganiseerd. Naast het wasmachine flipflop en de diverse kramen een gevarieerd aanbod. In de Hoofdstraat bleken de gehaktballenexpres en de loempia’s van Hao Hao weer een grote aantrekkingskracht te hebben. Ook te proeven waren de Gezamelijke Kerken; door het laten proeven van de in de bijbel genoemde vruchten gingen vertegenwoordigers van alle geloven en kerken in gesprek.

Qua entertainment gaven verschillende artiesten acte de préséance; het publiek kon luisteren naar Muziekvereniging Wilhelmina, Tweaky Tones, Vrouwenkoor Donne Cantabili, Oktje Lambermont & Michelle van de Braak, Adrian Mey featuring Jeroen Oosterhof en Shantykoor Allemanseindje. Angela van The Dance Area liet verschillende groepen van haar leerlingen op de Overtuinen hun kunsten zien.  De Loopgroep liet de bezoekers bewegen

Het was een geslaagde dag met een zeer gevarieerd aanbod voor de bezoekers. Zuidhorn heeft weer een visitekaartje afgegeven!

Het Kom in Zuidhornfeest wordt georganiseerd door Welkom in Zuidhorn.nl in opdracht van Zakenkring Zuidhorn met financiële steun van SOKZ.

Een speciaal woord van dank aan Oranjemarkt Zuidhorn. Zonder hun inzet was dit evenement niet mogelijk. Ook speciale dank aan de artiesten die onbezoldigd het publiek vermaakten en daarmee de dag compleet maakten. Bedankt!

» Bekijk de foto's op Facebook

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Politieauto

Zichtbaar Veilig: excursie langs (on)veilige plekken in Westerkwartier

22 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Initiatief van Gemeenteraadsleden Annelie Bonnet (D66) en Myra Eeken-Hermans (PvdA)
Lees verder →
Ieder kind een boom-grootegast nederveen-jelmer 20-03-2026 fotoevertbuiten

Eerste fruitboom uitgereikt voor project ‘Ieder kind een boom’

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Basisschoolkinderen en schoolmedewerkers konden de afgelopen weken een gratis fruitboom aanvragen. In totaal hebben 3.240 liefhebbers een boom aangevraagd, een mooi resultaat.
Lees verder →
Ard van der tuuk burgemeester

Voorlopige uitslag gemeenteraadsverkiezingen 2026

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
gemeente Westerkwartier houdt vrijdag duidingsdebat in gemeentehuis
Lees verder →
Sterkwkwoning

Bloeiende partij Sterk Westerkwartier bedankt al haar kiezers!

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
verdubbeld van 3 zetels naar 6 zetels!
Lees verder →
Richard lamberst

Nieuwe kavels in de verkoop op bedrijvenpark Leeksterveld in Leek

20 maart 2026    Regio-nieuws
De afgelopen jaren hebben zich al veel bedrijven gemeld bij de gemeente.
Lees verder →
 

Meer dan 2.500 leerlingen doen mee aan 15e zwerfafvalactie van NDCE Westerkwartier

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
”Het is mooi om te zien hoe leerlingen zich hiervoor inzetten en samen zorgen voor een schonere en leefbaardere schoolomgeving en buurt.”
Lees verder →