Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

“Gemeente komt afspraken niet na” (nuancering om 16.52)

23 oktober 2013    Zuidhorn-nieuws
Voorzitter VV Zuidhorn reageert op ultimatum Stol: Cunette niet aangeboden maar goedmaker!
Stol

Er is kennelijk een misverstand geslopen in de communicatie tussen Wethouder Stol en de vvzuidhorn inzake de Cunette. Stol zegt dit de club aangeboden te hebben op voorwaarde dat de club zelf voor bestrating zorgt.

Volgens voorzitter Oostenbrug zit het net even anders. Wethouder dhr. Stol heeft de cunette niet aangeboden maar gebruikt het als goedmaker als gevolg van een verkeerde aanbesteding zegt de voorzitter.
Hij heeft de gemeente er destijds op gewezen dat er een fout is gemaakt in de aanbesteding. Er kwam een tweede aanbesteding waaruit een aantal zaken was verwijderd, zoals bv het straatwerk. De club kreeg het aanbod om aan 1 zijde van het veld gratis een zandpad aangelegd te krijgen van de gemeente. De club zou zich hierover beraden.

Nu een en ander door wetouder Stol op deze manier naar buiten wordt gebracht terwijl door partijen was afgesproken het stilzwijgen te bewaren roert Oostenbrug zich.

Oostenbrug; ”Wij vinden dat de VV Zuidhorn niet verantwoordelijk is voor aanleg van velden en bijbehorende infrastructuur. Wanneer een veld wordt aangelegd moeten alle randzaken ook door de gemeente ingevuld worden”.

“Wij vinden het als bestuur van de VV Zuidhorn niet fair dat over de ruggen van ons heen uitspraken gedaan worden die niet kloppen. Wij en de gemeente hebben afgesproken hierover ons stilzwijgen te houden. Dat wordt niet gedaan door de gemeente Zuidhorn. Wij vragen dan nu ook om een volledig zandpad inclusief bestrating en omheining om het gehele pupillenveld, zoals in het persbericht wordt voorgesteld. We doen deze aanvraag voor eind december”.
“Gemeente, jullie komen je afspraken niet na.”

16.52
Enige nuance blijkt op zijn plaats. Onder de uitspraak "gedane zaken nemen geen keer" neemt Gert Oostenbrug zijn bovenstaande alinea terug. " De vvzuidhorn is erg blij met het pupillenveld of het nu met of zonder omheining is". Tijdens de aanstaande ledenvergadering wordt besloten om wel of geen gebruik te maken van een "Cunette". ( zandbed in de volksmond).

 

» Bericht waarin Stol de Cunette aankondigd

» Bericht waarop vvzuidhorn reageert

  • Voetbalclubzuidhorn
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Expeditie excursie

Fotografie-expeditie Gronings Licht voor het hele gezin

11 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
In de voorjaarsvakantie met kunstenaar Kitty Boon
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Bewonersavonden, Gemeenteraadsverkiezingen en hulp bij belastingaangifte

10 februari 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 3 februari
Lees verder →
De potvis - de klusjesman met moeder en haar twee dochters-1

Cast klaar voor De Potvis

09 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
vrijdag 13 februari is de première van De Potvis door rederijkamer Eendracht
Lees verder →
Cda ferdinand zomerman geert kooiker jan riemeijer

“Thuis in het Westerkwartier”

09 februari 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
CDA Westerkwartier presenteert verkiezingsprogramma 2026–2030
Lees verder →
Wifag-hoogdrukkrantenpers

Weer unieke donatie voor Museumdrukkerij IJzer en Lood

09 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
maquette van een Wifag-hoogdrukkrantenpers
Lees verder →
Mathijs vening ongeslagen tegen tjuchem 3

Eerste seniorenteam van tafeltennisvereniging Talero verstevigd koppositie

09 februari 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
TTV Talero 1 ruim aan kop in 2e klasse
Lees verder →