Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Geld voor gedupeerden sluiting waterborgh

25 maart 2011    Zuidhorn-nieuws
Gebruikers van zwembad De Waterborgh, die een product hebben gekocht bij de vorige exploitant Cone Zuidhorn BV, maar deze niet volledig hebben kunnen afnemen, kunnen rekenen op een (gedeeltelijke) tegemoetkoming in de

Gebruikers van zwembad De Waterborgh, die een product hebben gekocht bij de vorige exploitant Cone Zuidhorn BV, maar deze niet volledig hebben kunnen afnemen, kunnen rekenen op een (gedeeltelijke) tegemoetkoming in de kosten. De gemeente heeft besloten hiervoor een bedrag van maximaal € 30.000,- beschikbaar te stellen. Gebruikers komen hiervoor in aanmerking wanneer ze opnieuw een zelfde soort product afnemen bij zwembad De Waterborgh.

Melden
Gedupeerden die voor de tegemoetkoming in aanmerking willen komen, kunnen zich melden op donderdag 31 maart en maandag 4 april van 10.00-15.00 uur en woensdag 6 april van 15.00-19.00 uur in zwembad De Waterborgh. Ze dienen hun badenkaart, abonnement en/of leskaart en een bewijs van betaling mee te nemen. De hoogte van de tegemoetkoming hangt af van het aantal gedupeerden, dat zich meldt voor deze regeling.

Uitvoering
De registratie van gedupeerden en uitvoering van de regeling verzorgt de nieuwe exploitant Optisport Exploitaties B.V. Zij beoordelen bijvoorbeeld ook hoe ver iemand gevorderd is met zijn/haar zwemvaardigheden en hoeveel lessen nog nodig zijn. Nadat de gedupeerden zich hebben gemeld in de daarvoor aangewezen periode, zorgt Optisport voor een evenredige verdeling van het bedrag van € 30.000,-.


Het bedrag van € 30.000,- is het geld wat de gemeente niet heeft uitgegeven aan zwembadsubsidies vanwege de voortijdige sluiting.

25-03-2011 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Marlies-Bosch

Marlies Bosch ”de vrouw in het paars” ruimt op

15 maart 2025    Zuidhorn-nieuws
Kunst voormalige Galerie Briljant te koop
Lees verder →
Ondertekening convenant wac - 13 maart 2025 hans haze en sjirk sipkema 1

Gemeente Westerkwartier en Adviescommissie Bouwen en Wonen verlengen samenwerking

15 maart 2025    Zuidhorn-nieuws
De commissie kijkt naar plannen voor nieuwbouw en renovatie
Lees verder →
Sport

Thema-avond sociaal veilige sport door gemeente en Sociaal Werk De Schans

15 maart 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Alles over de basiseisen voor een sociaal veilige sport. Er is tijd om ervaringen uit te wisselen.
Lees verder →
Richard lamberst

Kansenmarkt voor alle inwoners in het Westerkwartier

14 maart 2025    Zuidhorn-nieuws
Wethouder Richard Lamberst benadrukt het belang van de Kansenmarkt: "In de gemeente Westerkwartier willen we iedereen de kans geven om mee te doen in de samenleving"
Lees verder →
Sport

Ondersteuningsbudget van € 449,-  per sportclub

13 maart 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Van maandag 24 maart 12.00 uur tot en met maandag 31 maart uiterlijk 11.59 uur kunnen sportverenigingen het ondersteuningsbudget aanvragen.
Lees verder →