Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

FC Groningen kiest voor Zuidhorn als gastheer Regionale Voetbalschool

19 augustus 2020    Zuidhorn-nieuws - Sport
De eerste zondagochtendtraining in Zuidhorn staat gepland op 30 augustus
Fc on tour vvzuidhorn (1)

Met ingang van dit seizoen is vv Zuidhorn gastheer voor de Regionale Voetbalschool van FC Groningen (RVBS).  Hiermee volgt de club vv Roden op, die achtereenvolgens vijf seizoenen deze rol vervulde.

In het seizoen 2020/2021 fungeren naast vv Zuidhorn ook SV Bedum, LTC uit Assen en vv Wildervank als RVBS-locatie. In totaal vier locaties, waar gescoute jonge spelers volgens de filosofie van FC Groningen in hun eigen omgeving kunnen voetballen.

Goede band
Byron Bakker technisch coördinator van de RVBS licht toe waarom de Trots van het Noorden graag de samenwerking aangaat met VV Zuidhorn. “VV Zuidhorn is een ambitieuze club waarmee FC Groningen van oudsher een goede band heeft opgebouwd. Dit komt mede door de vele jeugdspelers die in het verleden overstapten naar de Opleiding van FC Groningen. Zuidhorn is al eerder uitvalsbasis geweest bij afgelastingen van activiteiten in Roden.”

 
"Als vereniging zijn we erg blij met de keuze van FC Groningen voor Zuidhorn als nieuwe locatie. De ingeslagen weg om bij de jeugd tot en met 12 jaar meer structuur en samenwerking te creëren past prima bij deze ontwikkeling. Samenwerking tussen de trainers en het kader om zo een doorgaande lijn te creëren in de ontwikkeling van elke jeugdspeler is het doel. Maar - in het verlengde hiervan - ook zeker de samenwerking zoeken met externe partijen, om zo een goed en duurzaam beleid neer te kunnen zetten.

De werkwijze om jeugdspelers intern op te leiden tot zelfstandig functionerende trainers zie ik ook bij de RVBS terug. Jonge jongens die gemotiveerd zijn om jeugdspelers plezier te geven in het spel en zich op deze manier kunnen ontwikkelen. Een mooie weg die we bij vv Zuidhorn ook hebben ingezet en waarbij we wellicht kunnen meeliften op de kennis en structuur van een BVO. Hoe mooi kan dat uitpakken!” Aldus Martin Lobers, hoofd jeugdopleiding, in reactie op het gastheerschap.

.

  • Voetbalclubzuidhorn
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Gob inzicht

Wereld van het Kinderbrein

23 september 2023    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Lezing Mark Mieras
Lees verder →
Woonplan

Woonplan voor 750-1300 tot woningen in Zuidhorn en Briltil

22 september 2023    Zuidhorn-nieuws
B&W stellen concept-woonplan voor Zuidhorn en Briltil vast
Lees verder →
Politieauto

Man aangehouden voor inbraak in horeca Zuidhorn

22 september 2023    Zuidhorn-nieuws
Hij maakte een bedrag van 450 euro buit.
Lees verder →
Hans haze vz

1000-1400 woningen in Leek en Tolbert

22 september 2023    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Nieuwe plek voor bestaande bedrijven, sportverenigingen en onderwijs
Lees verder →
Weidevogel-fietstocht (10)

Subsidie voor fietsinitiatieven in de provincie

21 september 2023    Zuidhorn-nieuws
bijvoorbeeld voor onderzoek, proef, fietsevenement of een side-event bij een wielerwedstrijd
Lees verder →
Terin info

Geen treinen Groningen – Zuidhorn na aanrijding

21 september 2023    Zuidhorn-nieuws
Dat gebeurde op een spoorwegovergang in Den Horn
Lees verder →