Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Efficiëntie verhogen met loonverpakking

6 juni 2023    Zuidhorn-nieuws
Loonverpakking

Als ondernemer wil je het beste uit je bedrijf halen. Het optimaliseren van bedrijfsprocessen kan hierbij helpen. Eén manier om dit te doen is door gebruik te maken van loonverpakking. In dit artikel zullen we bespreken wat loonverpakking is, hoe het werkt en op welke manier het kan helpen bij het efficiënter maken van jouw bedrijfsprocessen.
Wat is loonverpakking?

Loonverpakking is een dienstverlening waarbij een externe partij de verpakking van producten voor je uit handen neemt. Hierbij kan gedacht worden aan het inpakken van producten in dozen, het sealen van producten in plastic of het labelen van producten. Het grote voordeel van loonverpakking is dat het bedrijfsproces geoptimaliseerd kan worden en er kosten bespaard kunnen worden.

Hoe werkt loonverpakking?
Bij loonverpakking worden de producten naar de externe partij gestuurd. Vervolgens worden de producten verpakt volgens de wensen van de opdrachtgever. Het kan hierbij gaan om het inpakken van kleine hoeveelheden producten, maar ook om grote hoeveelheden. Na het verpakken worden de producten teruggestuurd naar de opdrachtgever, die ze vervolgens kan verkopen of verder verwerken.

Wanneer is loonverpakking geschikt?
Loonverpakking is geschikt voor bedrijven die veel producten moeten verpakken. Dit kan bijvoorbeeld het geval zijn bij webshops of producenten van producten die verpakt moeten worden voor de verkoop. Ook kan loonverpakking geschikt zijn voor bedrijven die tijdelijk extra verpakkingscapaciteit nodig hebben, bijvoorbeeld bij een piek in de verkoop. Loonverpakking kan ook geschikt zijn voor bedrijven die werken met goederen waar strenge regels voor zijn, bijvoorbeeld chemische stoffen. Als jouw bedrijf bijvoorbeeld werkt met kopersulfaat, dan is loonverpakken zeker aan te raden. Op deze manier zorgt het bedrijf voor de geschikte verpakking en in sommige gevallen verzorgen ze zelfs de afvulling

Voordelen van loonverpakking
Loonverpakking heeft verschillende voordelen. Zo kan het helpen bij het efficiënter maken van bedrijfsprocessen. Ondernemers hoeven namelijk niet meer zelf de producten in te pakken, wat veel tijd kan besparen. Daarnaast wordt er bij loonverpakking gebruik gemaakt van gespecialiseerde apparatuur en technieken, waardoor de kwaliteit van de verpakkingen hoger kan zijn dan wanneer dit door het bedrijf zelf wordt gedaan. Ook is het mogelijk om de verpakkingen te personaliseren, bijvoorbeeld door het toevoegen van een logo of tekst.

Een ander voordeel van loonverpakking is dat het kosten kan besparen. Ondernemers hoeven namelijk geen eigen verpakkingsmateriaal aan te schaffen en kunnen besparen op de kosten van arbeid. Ook kan loonverpakking helpen bij het voorkomen van verspilling. Door het gebruik van gespecialiseerde apparatuur kunnen de producten efficiënter worden verpakt, waardoor er minder materiaal nodig is en er minder snel producten beschadigd raken.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Pleinfeest-schuiling

Zuidhorn geniet van verjaardagsfeest Schuiling

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Perfect weer, swingende muziek en een engelbewaarder tot slot
Lees verder →
Helicopter-3378335 640

Helikopter, helikopter. Mag ik met jou mee om hoog?

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Hoog in de wolken wil ik wezen. Hoog in de wolken wil ik zijn. Helikopter, helikopter
Lees verder →
75 jaar

75 jaar Schuiling: Feest op het plein

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Marco Schuitmaker, Wolter Kroes Liveband ROXX en Foodtrucks
Lees verder →
Finalisten 2025 jeugd ttv talero

Ruben Talen en Stefan Koops clubkampioen tafeltennisvereniging Talero

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Voor het eerst waren er twee categorieën
Lees verder →
Zomer muziek

‘Tussen Kunst en Curry’

08 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Seizoensafsluiting Het KunstKwartier
Lees verder →
Kunstwerk  smilease

Kunstwerk SmiLease sluit aan op Art-7 project: Niet alleen bedrijfspanden maar kunst langs snelweg

08 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Hans van der Kooij: " Als autobedrijf zou het misschien logisch zijn om aan de A7-kant een parkeerplaats te maken maar erg bijzonder is dat niet, ook de panden ernaast hebben een parkeerplaats met veel auto's".
Lees verder →