Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Een iPad huren voor je event

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
I pad

Een evenement voor je organisatie is altijd belangrijk, of je nu gaat netwerken met zakenrelaties of je organisatie onder de aandacht van het publiek wilt brengen. Een goede voorbereiding is daarbij belangrijk. Wat heb je nodig om het evenement tot een succes te maken? Een van de verrassende opties waar je misschien niet aan denkt, is een iPad huren voor je event. Waarom zou je dat doen en wat zijn de voordelen? Hier vind je de antwoorden.

Waarom zou je een iPad huren voor een evenement?
Er zijn verschillende manieren om je organisatie op te laten vallen tijdens een evenement. Denk aan een ludieke actie of juist aan een verrassende stand die direct in het oog springt. Het is daarbij belangrijk om verschillende media te gebruiken, zodat je bezoekers op uiteenlopende manieren aanspreekt. Een goede toevoeging aan traditionele banners en folders, is een iPad. Een iPad huren voor je event zorgt voor verrassing, verbinding en vernieuwing.

Met een iPad creëer je een interactief element dat bezoekers van het evenement direct aanspreekt. Geef ze de optie om een actie uit te voeren op de iPad. Laat ze een spel spelen, laat ze vragen stellen waar ze direct antwoord op krijgen of laat ze bladeren door een portfolio met inspirerende foto's en video's. De mogelijkheden zijn zeer divers, waardoor je jouw presentatie makkelijk aanpast aan het evenement of het doel dat je wilt bereiken.

Het voordeel van huren in plaats van kopen
Natuurlijk is het een mogelijkheid om ook je eigen tablet te kopen voor een evenement. Het nadeel is dat dit vaak om een redelijke investering vraagt, terwijl je misschien niet consequent gebruik gaat maken van de iPad. Het is dan voordeliger, makkelijker en slimmer om je iPad te huren voor het evenement. Zo weet je zeker dat de iPad in perfecte staat verkeert en hoef je je geen zorgen te maken over updates of andere zaken.

Organiseer je slechts één keer per jaar een evenement dat om een tablet vraagt, of misschien zelfs minder dan dat? Dan is huren de verstandigste optie. Je huurt namelijk altijd een iPad die aan de nieuwste standaarden voldoet en daardoor ook aansluit op de meeste moderne technologische snufjes. Dat helpt je om een presentatie te creëren die indruk maakt, zonder constant een gloednieuwe iPad te hoeven kopen.

Mogelijkheden met aanpasbare apps
Het voordeel van een iPad huren voor een evenement? Dit is een stukje technologie dat helemaal aanpasbaar is. Tegenwoordig is het mogelijk om apps te vinden voor uiteenlopende doeleinden. Zo is het heel eenvoudig om een diashow te creëren met een fotoapp, maar het is ook eenvoudig om de iPad in te zetten voor het delen van interactieve kaarten. Ben je juist van plan om een enquête uit te voeren? Verschillende apps geven je de optie om eigen vragenlijsten te creëren en om deze direct geanonimiseerd door te sturen.

Wanneer je specifieke wensen hebt voor het gebruik van je iPad tijdens een evenement, kunnen gespecialiseerde bedrijven je verder helpen. Zij kennen niet alleen de mogelijkheden met bestaande apps, maar hebben zelfs de kennis en kunde om een op maat gemaakte app samen te stellen. Zo heb je altijd een passende oplossing, welk doel je ook wilt bereiken met de iPad.

Wat regelt een verhuurbedrijf?
Je huurt een iPad voor je event omdat je voor een deel ontzorgd wilt worden. Daarom is het belangrijk om te weten wat een verhuurbedrijf voor je kan regelen. Dit verschilt natuurlijk per onderneming. Zo zorgt FirstRental ervoor dat je je iPad ruim voor het evenement al ontvangt, of dat nu nationaal of internationaal is. Zo heb je de tijd om de iPad te leren kennen en om deze op de juiste manier in te stellen. Kom je daar niet helemaal aan uit? Dan kan een bedrijf ook technische assistentie bieden of zelfs trainingen verzorgen. Zo weet je zeker dat het gebruik van de iPad vlekkeloos verloopt, voor een succesvol evenement.

Een ervaren bedrijf kan bovendien op maat gemaakte apps voor je creëren of je helpen met het optimaal gebruiken van bestaande apps. Je ontdekt verrassende manieren om technologie in te zetten en weet je klanten op een unieke manier te bereiken. Is het evenement klaar? Dan stuur je de iPad gewoon weer op.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Sterkwkwoning

Woningbouw – bouwen voor onze eigen inwoners!!

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Wij, Sterk Westerkwartier, vinden dat woningbouw moet aansluiten bij de echte behoefte van onze inwoners
Lees verder →
Zunobri zaal

Zunobri 1 wint ook laatste zaalwedstrijd

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
De wedstrijd begint met een doelpunt voor NKC/Wees Kwiek, maar Yoram Birza en Stefan Steenbergen schieten de stand naar 1-2.
Lees verder →
Team 1 jeugd 5-5 bij zwolle 2.

Knap gelijkspel jeugd Talero 1 in Zwolle

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Kopman Mathijs Boer won twee wedstrijden met overtuiging.
Lees verder →
I pad

Een iPad huren voor je event

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Lees verder →
Route rubicon

Route Rubicon-locatie maakt echt het verschil voor jongeren

14 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Donderdagmiddag openden wethouder Bé Schollema, Noorderpoort directeur Astrid Kramer en Nij Begun-kwartiermaker Henk Nijboer de nieuwe locatie van Route Rubicon in Leek
Lees verder →
Verkiezingsdebat onderling sterk

Onderling Sterk organiseert verkiezingsdebat

13 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Open gesprek waarbij de leden van Onderling Sterk hun ervaringen en wensen konden vertellen
Lees verder →