Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Digitale Kerstmenu’s Zuidhorn 2018

30 november 2018    Zuidhorn-nieuws
Lekker uit eten of thuis iets bestellen.
Arnichem02kerst

Ook dit jaar weer voor uw gemak de kerstmenu’s op een rij. Van varkenshaas of Spareribs ( Andre Dokter ), Tarbot of Hert ( In het Holt 1654) tot een kerstbuffet bij Balk of Hotel Aduard! Hapjes voor thuis? Denk dan aan Slager Menno Knot

Andre Dokter Briltil
Hoendiep WZ 54, 9805 TD Briltil Tel: 0594-504289
https://briltil.andredokter.nl/
Op zowel eerste als tweede Kerstdag kunt u heerlijk komen genieten bij André Dokter. Kies voor het Luxe 4 gangen kerstmenu of laat u verrassen met het 4 gangen verrassingsmenu. Reserveren is per direct mogelijk. Veel tafels zijn al vergeven, dus wij raden u aan er op tijd bij te zijn. Kosten p.p: 4-gangen: € 47,50
Denk aan Carpaccio met truffelmayonaise, pijnboompitten, zongedroogde tomaten en olijven of  Gravlax. Als hoofdgerecht varkenshaas met brie, Entrecote met knolselderij of Spareribs?
Bekijk het kerstmenu


 

Balk Restaurant-Zalen
De Gast 39  9801 AB Zuidhorn Tel.: 0594-502143
www.balk-zalencentrum.nl
Familie Kerstbuffet met vele activiteiten voor de kinderen.
Eerste kerstdag 17.00 uur - 21.00 uur
Tweede kerstdag 13.30 uur - 17.30 uur




 

In ’t Holt 1654
Hoofdstraat 2, 9801 BW Zuidhorn Tel.: 0594-442159
www.intholt1654.nl
Kerstmis begint bij ons al op kerstavond: drie dagen lang serveren wij het kerstmenu, met ook een heus kerstmenu voor de kids. Kerstmenu a € 46,50 Kids Kerstmenu a € 19,50
Bekijk het kerstmenu






Bar Eetcafe Restaurant De Opstal
Kerkstraat 4 9801 CN Zuidhorn Tel.: 0594-504937 
www.facebook.com/DeOpstal/
Bij Herman en Tineke kunt u ook dit jaar weer terecht tijdens de kerstdagen. Kerstdiner vanaf € 39,50






Best Western Hotel Restaurant “Aduard
Friesestraatweg 13 9831 TB Aduard Tel.: 050-4031400 
www.hoteladuard.nl
Al ruim 30 jaar serveren we met veel plezier, passie en trots een grandioos kerstbuffet. Wat kunt u van ons verwachten…
Vers bereid, producten uit de regio en vlees van eigen boerderij, dat is waar wij elke dag voor staan. Dit jaar willen wij deze passie nog meer met u delen door een livecooking gedeelte binnen ons buffet aan te bieden. Een echte aanrader: alles klaar terwijl u wacht én kijkt!
Tarieven met aankomst tussen 13.00 uur en 15.00 uur
Volwassenen                  € 32,00 /Kinderen t/m 12 jaar     € 13,00 
Tarieven met aankomst na 15.00 uur
Volwassenen                  € 38,00/ Kinderen t/m 12 jaar     € 15,00 Kinderen t/m 4 jaar zijn gratis.
Van 13:00-20:00 uur zorgen wij voor begeleiding in de kinderhoek, zodat u in alle rust kunt genieten van het buffet.
Bekijk het kerstmenu
 

Kijk hier voor alle horecabedrijven

Slager Menno Knot
Overtuinen 7 9801 BR Zuidhorn Tel.: 0594-505103
www.slagerijmennoknot.nl
Fondue, Gourmet en Steengrill
Gezellig en lekker. Gourmetten, fondue of steengrillen met vrienden of familie. Slager Kevin Setz heeft een ruim assortiment producten voor een heerlijke en geslaagde gourmettafel. Wij kunnen voor elke smaak en elk budget een vleesschotel voor u samenstellen, inclusief de sausjes, salades, stokbroden e.d.

  • Andre dokter
  • Balk team
  • In t holt
  • Herman en tineke de opstal
  • Aduard-kerst
  • Kevin setz
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →