Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Derde editie “Kom in Zuidhorn” feest op 1 oktober

26 september 2016    Zuidhorn-nieuws
Kans op mooie prijzen voor bezoekers
Marijke hondebrink (4)

Zaterdag 1 oktober wordt voor de derde keer het grote “Kom in Zuidhorn” feest op de drie pleinen georganiseerd.

Het valt ook dit jaar weer samen met de NVM Open Huizen dag, dé gelegenheid om te komen kijken wat Zuidhorn te bieden heeft op het gebied van wonen, winkelen en ontspannen.

Mooie stands en mooie prijzen

De organisatie is op dit moment druk bezig om de bijna 80 deelnemers die zich hebben aangemeld een mooi plekje te geven op één van de drie pleinen.

Ook dit jaar doen zij weer extra hun best om een aantrekkelijke of ludieke actie te houden.

Zo kunt u een rit winnen in een lamborghini op het circuit in Assen, een reis maken met een luchtballon of in een race simulator de snelste zijn en daarmee een TV winnen!

Buitengewone Braderie, sportdemonstraties en muziek!

Van 12.00  tot 17.00 zijn er stands van winkeliers en bedrijven met leuke aanbiedingen. Ook zijn er clubs en verenigingen, die workshops, demonstraties en presentaties geven waaraan meegedaan kan worden.

Daarnaast is op het gebied van kunst, cultuur, muziek, hobby, welzijn etc. veel te zien, te horen en te beleven. Er zijn diverse kinderactiviteiten, optredens, proeverijen en andere activiteiten. De activiteiten zijn gratis toegankelijk voor jong en oud.

De organisatie is in handen van het Kom in Zuidhorn comité waarin Albert Heijn Zuidhorn, Welkom in Zuidhorn.nl, en Zakenkring Zuidhorn zitting hebben. Ook de Oranjemarkt is vertegenwoordigd. Het evenement wordt mede mogelijk gemaakt door de Stichting Ondernemersfonds Kom Zuidhorn.

 

Optredens:
Overtuinen (Albert Heijn)
Chr. Muziekvereniging Wilhelmina 13:00 - 13:30
pauze*
Chr. Muziekvereniging Wilhelmina 13:45 - 14:15
pauze*
Muziekschool Bill Baboon 14:45 - 15:15
pauze*
Werelddansen 15:30 - 16:00
pauze*
Werelddansen 16:30 - 17:00

Dorpsvenne (Poiesz/Aldi)
Muziekschool Bill Baboon 13:15 - 13:45 
pauze*
Balletschool Haren-Zuidhorn 15:00 - 15:45 
pauze*
Showkorps D.I.N.D.U.A Oldekerk 16:00 - 17:00

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →