Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Coos Datema: Ik fiets de berg op, jullie sponsoren onderzoek naar MS

25 maart 2023    Zuidhorn-nieuws
Coos uit Zuidhorn gaat klimmen tegen MS
Coos op de ventoux

Klimmen tegen MS. Op maandag 29 mei 2023 (2de Pinksterdag) zal de 11de editie plaatsvinden op de flanken van de Mont Ventoux. Coos Datema gaat weer de Mont Ventoux op! Net als in 2017 gaat hij met deze actie geld inzamelen voor het onderzoek naar MS. Net als 6 jaar geleden doet hij dit omdat hij graag wil dat de ziekte MS de wereld uitgaat. Hij wil dit misschien nog wel meer dan toen, omdat zijn nichtje, net in de 20, de diagnose MS heeft gekregen. Mede daarom wil hij MS de wereld uithelpen. dan kun je via de link doneren en het onderzoek naar MS steunen.

https://klimmentegenms.moves.ms/fundraisers/coos-datema

Ruim 25.000 Nederlanders ondervinden dagelijks de gevolgen van MS, een chronische zenuwziekte met een onzeker en grillig verloop. MS heeft de twijfelachtige eer om de grootste kans te geven om (op jonge leeftijd) in een rolstoel te belanden. In de meeste gevallen wordt de diagnose MS gesteld bij mensen tussen de 20 en 40 jaar oud. Te lang heeft deze ziekte onvoldoende aandacht gekregen, een oplossing voor deze ziekte is er daarom nog niet. Veel geld, voor o.a. onderzoek, is nodig om ons einddoel te bereiken; een MS-vrije wereld. Om dit einddoel te bereiken is er geen ander alternatief dan in beweging te komen. Op 29 mei 2023 zal de Mont Ventoux bewegen en zullen wij met elkaar een bijdrage leveren aan deze strijd.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Kampioenen mo201  (1)

Meiden van MO20/1 verdiend kampioen

14 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Laatste wedstrijd tegen coryfeeën team
Lees verder →
Sparrow remco ellie

Remco en Ellie Pijper uit Niekerk maken het verschil voor kinderen in de Filipijnen

13 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Stichting Sparrow bestaat inmiddels 17 jaar en zet zich in voor kinderen die in de Filipijnen onder de armoedegrens leven.
Lees verder →
Winterfair-2025 (13)

Muzikale winterfair met suikerspin en chocolademelk in Zuidhorn

13 december 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Kerstboodschap Burgemeester; “Koop lokaal”!
Lees verder →
Viaduct a7 militair fred nieuman

Viaduct A7 wordt vernoemd naar omgekomen militair

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Fred Nieuman, die zich onvoorwaardelijk voor de vrijheid en veiligheid van anderen heeft ingezet
Lees verder →
Kantoor overleg vergadering

De provincie Groningen en het Rijk stellen geld beschikbaar voor versnellen woningbouw

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Gemeenten kunnen subsidie aanvragen om extra capaciteit in te huren, zoals een projectleider die een nieuwbouwproject uitwerkt
Lees verder →
Groente fruit

Ruim € 4,5 miljoen beschikbaar voor een gezond gewicht voor Groningers

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Het aantal mensen met overgewicht neemt toe in de hele provincie Groningen
Lees verder →