Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Burgemeester Zuidhorn trekt beurs voor Voetbalclub

28 februari 2013    Zuidhorn-nieuws
Sven (E1) en Sanne (F7) verkopen voordeelboekje aan burgemeester Swart. Swart was onder de indruk van de verkooptechniek van de twee en zegde toe het boekje goed te gaan gebruiken.
2013 verkoopvoordeelboekje

De jeugd van VVZuidhorn gaat vanaf heden weer aan de slag om geld te verdienen voor hun sportclub.
Door middel van de verkoop van een voordeelbonnenboekje gaat de club de eigen kas spekken.
De opbrengst gaat naar de club om leuke dingen van te organiseren en om de contributie laag te houden zodat iedereen mee kan doen.

Het eerste boekje werd door Sven (E1) en Sanne (F7) verkocht aan burgemeester Swart. De jonge spelers werden ontvangen in het gemeentehuis.
Swart was onder de indruk van de verkooptechniek van de twee en zegde toe het boekje goed te gaan gebruiken.

Steun de sport en krijg honderden euro's voordeel
Kopers van het boekje steunen de club en kunnen tot honderden euro's voordeel behalen. Een groot aantal bedrijven, veelal sponsoren van de club, hebben zich verbonden aan de actie.
Het boekje kost € 5 en dat bedrag heb je er zo uit.
Je krijgt bv al € 5 korting op een kratje bier, korting bij de marktkooplieden en bij vrijwel alle andere winkels in Noord,- en Zuidhorn.
De bonnen kunnen in de maanden maart en april ingeleverd worden.

Kans op een minuut gratis winkelen
Bij inlevering van de bonnen wordt tevens kans gemaakt op een minuut gratis winkelen, beschikbaar gesteld door hoofdsponsor AH.  Hoe vaker iemand profiteert van de voordeelbonnen des te meer kans hij of zij maakt op de prijs. De winnaar krijgt persoonlijk bericht.

Iedereen profiteert.
Alle partijen kunnen van de actie profiteren.
De VVZuidhorn spekt de kas, de consument profiteert van de kortingen en daarnaast kan de middenstand van Zuidhorn extra klandizie tegemoet zien.

Als u (nog) niet benaderd bent om de club te steunen en een boekje aan te schaffen dan kunt u het boekje bij diverse winkels in Zuidhorn kopen.

 

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Pleinfeest-schuiling

Zuidhorn geniet van verjaardagsfeest Schuiling

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Perfect weer, swingende muziek en een engelbewaarder tot slot
Lees verder →
Helicopter-3378335 640

Helikopter, helikopter. Mag ik met jou mee om hoog?

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Hoog in de wolken wil ik wezen. Hoog in de wolken wil ik zijn. Helikopter, helikopter
Lees verder →
75 jaar

75 jaar Schuiling: Feest op het plein

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Marco Schuitmaker, Wolter Kroes Liveband ROXX en Foodtrucks
Lees verder →
Finalisten 2025 jeugd ttv talero

Ruben Talen en Stefan Koops clubkampioen tafeltennisvereniging Talero

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Voor het eerst waren er twee categorieën
Lees verder →
Zomer muziek

‘Tussen Kunst en Curry’

08 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Seizoensafsluiting Het KunstKwartier
Lees verder →
Kunstwerk  smilease

Kunstwerk SmiLease sluit aan op Art-7 project: Niet alleen bedrijfspanden maar kunst langs snelweg

08 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Hans van der Kooij: " Als autobedrijf zou het misschien logisch zijn om aan de A7-kant een parkeerplaats te maken maar erg bijzonder is dat niet, ook de panden ernaast hebben een parkeerplaats met veel auto's".
Lees verder →