Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

BNI opent afdeling in Westerkwartier

9 juni 2009    Zuidhorn-nieuws
Netwerkclub Business Network International (BNI) heeft er sinds gisteren, dinsdag 9 juni, in de provincie Groningen een nieuwe afdeling bij: in het Westerkwartier. De aftrap van deze nieuwe afdeling werd bezocht door ongeveer

Netwerkclub Business Network International (BNI) heeft er sinds gisteren, dinsdag 9 juni, in de provincie Groningen een nieuwe afdeling bij: in het Westerkwartier.
De aftrap van deze nieuwe afdeling werd bezocht door ongeveer 140 personen waaronder ook veel pers.

Jeroen Hummel, directeur van BNI Westerkwartier was daarover zeer tevreden.

BNI is een wereldwijde, zakelijke netwerkinstelling die vooral als doel heeft aanbevelingen voor de leden te genereren. Enerzijds bevelen de leden de diensten en producten van andere leden aan bij mensen uit hun netwerk, maar anderzijds kan BNI ook uitkomst bieden als één van de leden op zoek is naar een specifiek persoon of product.

Voor de leden van BNI Westerkwartier vindt er één bijeenkomst per week plaats in De opstal in Zuidhorn. Vanwege de volle agenda’s begint die al om 06.45 uur.

Heeft u interesse om daarbij aanwezig te zijn dan kunt u contact opnemen met Annemarie Siertsma 0511-548300

De kosten voor het ontbijt bedragen € 10,-

BNI telt in Noord-Nederland ruim 300 leden en heeft afdelingen in onder andere Assen, Harlingen, Groningen, Sneek, Stadskanaal en Veendam.

meer informatie op www.bni.eu/nederland

10-06-2009 GIC/ WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Boerenbijeenkomst sw2

Verfrissende blik en heldere kijk op de toekomst door inspirerende boerenbijeenkomst

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Sterk Westerkwartier werd bijgepraat en bovenal ideeën mee gegeven over de toekomst van de boerenbedrijven
Lees verder →
Sterk westerkwartier thomashuis

Thomashuis in Niebert alweer 15 jaar oud!

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Sterk Westerkwartier kreeg goed beeld van kleinschalige woonvorm voor mensen met verstandelijke beperking
Lees verder →
Symbolische overhandiging vergunning woningen aan de nieuweweg in nuis-1

Plan voor bouw van vier woningen aan de Nieuweweg in Nuis

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
​De verwachting is, dat Plegt-Vos in het voorjaar van 2026 met de bouw van de woningen start
Lees verder →
Moeder-kind

Onze kinderen zijn geen verdienmodel

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Investeren in gezinswerkers en schoolmaatschappelijk werk voor sterke, veilige gezinnen
Lees verder →
Bedrijfsbezoek koopman ovgz (21)

Koopman verhuist alsnog naar Leek

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
De directie van Koopman Logistics Group heeft een groot perceel grond aangekocht op het bedrijventerrein Leeksterveld pal aan de A7 in Leek
Lees verder →
Richard lamberst

Subsidies voor aanpak rotonde N372/A7 in Leek en aanleg fietsonderdoorgang A7

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Verhogen verkeersveiligheid en verbeteren doorstroming
Lees verder →