Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Blaffende Honden bijten niet ( maar piesen soms wel )

8 oktober 2023    Zuidhorn-nieuws - fotos
Kom in Zuidhorn evenement verrast en verbaast
Let the dogs out

Afgelopen zaterdag was een dag vol verrassingen met straatvoetbal in de ochtend tot brutale blaffende Brabantse honden in de middag die, als je ze uitdaagde tegen je aan piesten!

De honden werden ’s middags losgelaten door Brabo Leo met zijn “Let the dogs out” act. Zelf op stelten had hij Fifi, Hector en Blaffie aan de lijn die lekker hond konden zijn.  De interactie met de aanwezigen was soms pure angst ( bij de allerkleinsten ) luid gegil door de pubers en gelach bij de rest.

“Dat doet ie anders noooit”
Ook al werd men gewaarschuwd om ze niet uit te dagen, een enkeling keek de Fifi toch recht in de ogen, tsja, dat moet je bij honden dus niet doen. Het werd gelijk afgestraft: Fifi deed de poot omhoog en liet een straaltje plas lopen, wat tot grote hilariteit leidde. Zoals Brabo Leo zei “Dat doet ie anders noooit”.

Verscheidenheid aan standhouders
Gedurende de dag kon het publiek wandelen over de markt met een grote verscheidenheid aan standhouders; van kinderbruidsmode tot edelstenen en van Tapparfum tot Tupperware. In de ochtend was vvZuidhorn op Overtuinen aanwezig met een straatvoetbaltoernooi om hun partnerschap met KiKa onder de aandacht te brengen. Elders kon genoten worden van de muziek van Shantykoor Allemanseindje, CMV Wilhelmina en Jan & Julita van Take The Wave. Het kersverse duo ( nog maar 6 weken samen ) speelde pop muziek en improviseerden er op los. Het optreden van The Dance Area was succesvol, de verschillende groepen hadden goed gerepeteerd voor deze demonstratie van hun kunnen.

Op Dorpsvenne kon worden gesport bij Volleybal De meeuwen en ZuNoBri, leuk voor jong en oud. Met een suikerspin, schminck, een ontmoeting met Elsa en Spiderman en muziek van Vrij Drinken was het programma daar compleet.

De eerste zaterdag van oktober, traditioneel de dag waarop het Kom in Zuidhornevenement wordt gehouden, is voor velen het moment om in de belangstelling te komen. Het Cultureel Centrum greep het evenement aan om het nieuwe programma uit te reiken.

De organisatie was in handen van Welkominzuidhorn.nl en het evenement wordt mede mogelijk gemaakt door Zakenkring Zuidhorn en het Cultureel Centrum Zuidhorn en geldt daarmee ook als aftrap van het nieuwe culturele seizoen.» Bekijk het programma van het Cultureel seizoen

 

  • Allemanseindje
  • Elsa
  • Take the wave
  • Vrij drinken
  • Wilhelmina
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →