Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

“Bedankt!” Stichting Oranjemarkt Zuidhorn

3 mei 2013    Zuidhorn-nieuws
De Oranjemarkt in Zuidhorn is dit jaar boven verwachtingen goed verlopen. Met een echte “Oranjezon” op deze speciale dag.
Oranjemarktvoorzitter

De dag van de troonwisseling. Daardoor kwamen er naar schatting wel wat minder bezoekers dan gewoonlijk. Ik schat dat er ongeveer 20.000 bezoekers de markt in Zuidhorn hebben bezocht.
Met zo veel bezoekers, standhouders en ‘zolder’ verkopers is dat toch maar weer een prestatie van formaat. Zeker gezien het feit dat alle werkzaamheden door louter vrijwilligers gebeurt.
Na de Aubade, verzorgd door muziekvereniging Wilhelmina en het onthullen van de plaquette bij de Koningslinde, konden de bezoekers genieten van de markt in een gemoedelijke sfeer, maar op de Gast was het toch nog wel dringen geblazen. Ook de handelaren kunnen met genoegen terugkijken, want er was een goede handel. In de loop van de middag ontstond er bij Raadhuisplein en Holtplein een prima sfeertje.
Vanaf vijf uur in de middag werden de kramen opgehaald en de straten geveegd. Onze vrijwilligers leggen als vanouds veel eer in het feit dat het dorp schoon wordt achtergelaten. Alleen wel wat jammer dat er de dag erna wat rommel bij het Raadhuisplein is achtergebleven. Maar wat wil je als het horeca feest tot 's avonds laat gezellig door gaat.
Alle vrijwilligers hebben als dank voor hun inzet ‘s avonds lekker kunnen eten bij Balk.

Half mei gaat het bestuur de Oranjemarkt evalueren, dus uw suggesties zijn (via http://www.oranjemarktzuidhorn.nl) welkom.

Via deze weg wil ik namens het bestuur iedereen bedanken.
De vrijwilligers voor hun tomeloze inzet. De bewoners die de hele drukte maar ook gezelligheid voor hun deur hebben gehad. Natuurlijk ook alle deelnemende winkeliers, ambulante handelaren en alle kinderen die hun waar hebben aangeboden. Met ons allen hebben wij er weer een mooie Oranjemarkt van gemaakt. Een Oranjemarkt voor de laatste keer op Koninginnedag 30 april. Volgend jaar spreken wij van een Koningsdag, normaal op 27 april. Maar omdat dat dan op een zondag valt, gaan we onze Oranjemarkt Zuidhorn houden op zaterdag 27 april 2014. Alvast noteren en graag tot ziens op de Oranjemarkt 2014!

1 mei 2013,

R.J. (René) Westerhoff-Dijkinga,
voorzitter Stichting Oranjemarkt Zuidhorn

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Terp van ezinge

Waddenmusea bustour ook naar Museum Wierdenland en Kloostermuseum St. Bernardushof

14 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
Erop uit in september en oktober met de culturele bustour vanaf station Groningen
Lees verder →
Kasteel lego

LEGiO-museum wil kasteel kopen

14 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
LEGO kasteel gemaakt als "Folly" door Martin Pas en Familie Posthumus en Ger de Wilde
Lees verder →
Kaboutervoetbal

Vervolg op het kaboutervoetbal bij vvZuidhorn

14 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
in het najaar van 2025 (30 augustus t/m 29 november) op zaterdagochtend
Lees verder →
Vacature

Beheerder en Gastvrouw of -heer gezocht bij Cultureel Centrum

14 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
Verbind cultuur en gastvrijheid: ben jij de enthousiaste beheerder die onze bezoekers, huurders én artiesten van A tot Z welkom heet?
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over grofvuil, Tegemoetkoming Meerkosten & huisvesting statushouder

12 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 12 augustus 2025
Lees verder →
Politieauto

Drie doden bij ongeluk op N355 bij Grijpskerk

12 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
Twee auto's botsten rond 09.00 uur door onbekende oorzaak frontaal op elkaar
Lees verder →